Black Dogs Budweis – Akademici Plzeň 3:6 (kon.) | HC MUNI – UK Kings Prague 3:2 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava 4:2 (kon.)
HC MUNI
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
UK Kings Prague
Středa 25.10.2023, 19:30 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 5. kolo

Třetí část skončila nerozhodně, domácí se v ní vrátili do dvougólového trháku, ovšem soupeř zbraně nesložil a ještě jednou dokázal duel více zdramatizovat, když podruhé snížil na rozdíl jediného zásahu, vyrovnat se mu však ani přes závěrečný nápor, okořeněný přesilovkou a power play, nepovedlo. (21:45:38)

59:10
    Domácí se dobře brání, hostům ubíhá čas velmi rychle.

58:08
    Oddechový čas hostujícího týmu.

58:08
    Vyloučení v týmu HC MUNI:
    Gonos – 2 min., krosček.

58:01
    Icing hostů brzdí jejich útočné snahy, mezitím začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Jakubec nahazuje za bránu pražského týmu a střídá.

57:25
    A znovu spěchají pro kotouč ke své bráně, zatím se domácí dobře brání.

57:10
    Kings musí začít útok ze svého pásma.

56:46
    Klingerova střela skončila nad břevnem domácí brány.

56:16
    Domácí nahodili puk tak, aby to nebyl icing.

56:07
    Hosté jsou kompletní.

55:56
    Vhazuje se ve středním pásmu, Konopásek se brzy vrátí na led.

55:49
    Hosté jsou nebezpeční i v oslabení a Král si připsal dva těžké zásahy.

54:58
    Hra je přerušena, Jakubec stál v brankovišti.

54:36
    Hostům se povedlo dostat puk do středního pásma.

54:07
    Vyloučení v týmu UK Kings Prague:
    Konopásek – 2 min., podrážení.

54:02
    Bude se vylučovat, Masarykova univerzita má výhodu.
    53:52 HRADIL - 3:2

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 14. Staněk (Gergel, Linka), 16. Morev (Jakubec, Hasoň), 48. Jakubec (Kučera, Hasoň) – 36. Piskač (Konopásek), 54. Hradil (Škoda, Piskač)

HC MUNI: Král (Rozehnal) – Gonos, Kučera (C), Prokopec, Bazala, Šucha, Bláha, Uhříček, Kadlic, Drlík, Gergel, Jakubec (A), Malenovský, Linka, Staněk, Morev, Hasoň, Edl.
    Trenér: J. Čtvrtníček.

UK Kings Prague: Pícl (Mašek) – Piskač, Vávra, Chmiel, Klinger, Dlabola (C), Kopenec, Gebell, Konopásek, Kucharčík, Málek, Glitta, Škoda, Hradil, Krchňák, Čermák, Kulda, Sochor, Rudolph, Moucha.
    Trenér: J. Vávra.

Rozhodčí: M. Maršálek – J. Vašíček, T. Kociňák