Black Dogs Budweis – Akademici Plzeň 3:6 (kon.) | HC MUNI – UK Kings Prague 3:2 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava 4:2 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
BO Ostrava Vítkovice Steel
Středa 25.10.2023, 20:00 • Zimní stadion, Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 5. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (22:12:13)

Dnešní utkání 5. kola ULLH je u konce. Cavaliers Brno poráží BO Ostrava Vítkovice Steel 4:2. Na první branku se dlouho čekalo, nakonec se ve druhé třetině dvakrát trefil Kolder, což také rozhodlo. Třetí třetina totiž skončila 2:2. Oba týmy se v odvetě utkají první listopadový den v Ostravě.

59:32
    Jeden z domácích beků zkoušel trefit odkrytou branku, je z toho ale pouze zakázané uvolnění.

59:16
    Daňa míří na střídačku, hosté jsou do šesti.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:33

58:24
    Kubík se snažil projít do útočného pásma. Čistým a kvalitním hitem ho nikam nepustil Cekr.

57:35
    První polovina přesilovky se domácím nepovedla, to je ale mrzet nemusí, i tak vedou dvě minuty před koncem o dvě trefy.

56:54
    Domácím se zatím přesilová hra příliš nevede, kotouč je ve středním pásmu.

56:33
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
    Zajíc – 2 min., vysoká hůl.
    55:34 MALÝ - 4:2

55:34
    Cavaliers právě vstřelili branku! Čtvrtá branka přibližuje domácí významně k výhře. Do samostatného úniku se dostal domácí útočník JAN MALÝ, který nejprve zakončil do výstroji Dani, ale pak se mu kotouč vrátil a bekhendem už ho dokázal dostat za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Novák.

55:22
    Nepřesná rozehrávka Cavaliers končí zakázaným uvolněním.

54:40
    Do zajímavého zakončení se na pravém kruhu pustil Kolder, který zkusil ohrozit Daňu bekhendem. Trefil ale pouze jeho lapačku.

53:19
    Šišma se hned po návratu na led chopil puku a mazal do útočného pásma, kde z úhlu trefil rameno brankáře Dani.

53:11

52:51
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Do konce jejich přesilovky zbývá zhruba dvacet vteřin.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 36. Kolder (Harmim, Jaroš), 39. Harmim (Balát), 48. Rogožník (Orsech, Slováček), 56. Malý (Novák) – 44. Zajíc (Gřesík, Hepnar), 49. Hepnar (Béreš)

VUT Cavaliers Brno: Zlatnický (Martinčík) – Man, Cekr, Buchal, Orsech, Pejkovič, Běhal, Viskot, Pernický (C) – Pöschl, Malíř, Rogožník (A), Kolder, Harmim, Charvát, Novák, Balát, Jaroš, Slováček, Šišma, Malý
    Trenér: Štěpán Koukal

BO Ostrava Vítkovice Steel: Daňa (Morys) – Zapletal, Zajíc (A), Paclík, Paško, Šmatelka, Spurný, Gřesík (C) – Hepnar, Slezák, Plánka, Tomsa, Mikula, Adamczyk, Dvořák, Kubík, Byčkov (A), Béreš, Valášek, Pohl
    Trenér: Jan Dětský

Rozhodčí: Kratochvíl – Hájková, Landsmann