Black Dogs Budweis – UK Kings Prague 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Black Dogs Budweis
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
UK Kings Prague
Pondělí 30.10.2023, 19:30 • Hala Jaroslava Pouzara, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 6. kolo

Střely na bránu 39:45
    Vyloučení 6:5
    Využití 1:0 (11:09:53)

Českobudějovičtí hokejisté sice přišli o tříbodové vítězství v poslední minutě při power-play soupeře, ale obratem v rozstřelu si zajistili alespoň dva body. Zápas byl velmi dlouho bezgólový, až v závěru 50. minuty konečně otevřel skóre v přesilovce Masopust, který ale v poslední minutě netrefil prázdnou bránu a po následném vhazování vyrovnal od modré čáry obránce Dušek.

65:00 Matouš MASOPUST - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Black Dogs Budweis.
    Autorem vítězné branky je MATOUŠ MASOPUST.
    David RUDOLPH

5. série
    2:1
    David RUDOLPH zakončil jen do Ludvíkovy lapačky, je konec!

4. série
    2:1
    David SVOBODA neproměňuje mečbol střelou do betonu.

4. série
    2:1
    Viktor MARTÍNEK si prohodil puk mezi bruslemi, ale trefuje jen Ludvíka.

3. série
    2:1
    Matouš MASOPUST švihl kotouč do sítě nad vyrážečku hostujícího brankáře a otáčí vývoj rozstřelu.

3. série
    1:1
    Adam SOCHOR pod tělem domácího brankáře trefuje tyčku.
    Jan JANOCH

2. série
    1:1
    Jan JANOCH si položil Nováka a hladce vyrovnává.

2. série
    0:1
    Filip ČMEJLA neuspěl při pokusu o Forsbergovu kličku, Ludvík nechal beton položený na ledě a vyráží.

1. série
    0:1
    Tomáš VOCHOZKA pokusem mezi betony neuspěl.
    David JINDRA

1. série
    0:1
    David JINDRA vymíchal Ludvíka a zakončil přes jeho položený beton k tyči.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 50. Masopust (Krcho, F. Novák), rozh. náj. Masopust – 60. Dušek (Piskač, Jindra)