Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Carolina 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 3:4 (kon.)
Tampa – Seattle 3:4 (po pr.) | Winnipeg – NY Rangers 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 3:4 (po pr.)
Dallas – Columbus 5:3 (kon.) | Arizona – Chicago 8:1 (kon.) | Vegas – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.)

3. Liam O'Brien (ARI) 1+1 (05:54:18)

Chicago odjíždí z Arizony s těžkým výpraskem 1:8. Hosté se sice ujali už po 28 sekundách vedení po krásné brance Connora Bedarda, ale to bylo vše, co bylo hostům povoleno. Od té chvíle dominovala ledu útočná síla Arizony, která v první třetině otočila na 3:1 a čtyřmi góly ve druhé třetině rozhodla o svém vítězství. V závěrečné dvacetiminutovce už nebylo tempo zápasu takové jako v předchozích periodách, přesto Arizona zvýšila na konečných 8:1.

Michael Carcone zapsal hattrick, k čemuž přidal ještě jednu asistenci. Hattrick Gordieho Howea (gól, asistenci a bitku) si pak připsali na straně domácích Jack McBain a Liam O'Brien.

59:49

59:35
    Chicago už nepouští soupeře do útoku. Znovu vyhazuje.

59:01
    Začala poslední minuta utkání.

58:55
    Chyba Arizony v rozehrávce, což mohl potrestat Johnson. Ten se přiřítil mezi kruhy, kde byl puk pozapomenut a napálil tyč Ingramovy klece!

58:45
    Chicago vytěsnilo puk do středního pásma.

58:30
    Cooley si v pravém kruhu přihrál se spoluhráčem u modré a vypálil z voleje. Také mimo.

58:05
    Dvě rychlé střely domácího týmu, obě však zamířily jen do zadního mantinelu.

57:49
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Isaak Phillips – 2 min., krosček.

57:11
    Nahozený kotouč domácích do útočného pásma má Mrázek ve své lapačce.

56:26
    Teď už má Ingram kotouč v lapačce a přerušuje hru. Poslední reklamní pauza.

56:17
    Chicago drží pozici v útočném pásmu hodně dlouho, k nějaké nebezpečné střele se ale nemůže propracovat.

55:29
    R. Johnson po najetí do levého kruhu rychle vystřelil, Ingramovu klec podle všeho vůbec netrefil.

55:15
    Arizona vede na střely 31-27.

54:35
    To ovšem domácí nechtějí připustit. Poctivě brání a odvrací útoky soupeře.

53:45
    Čas rychle ubíhá. Chicago by rádo dalo alespoň ještě nějaký čestný gól, aby trochu zmírnilo výprask, se kterým odjede z Arizony.

52:30
    Po buly vypálil na Ingrama Seth Jones, domácí brankář má puk opět pod kontrolou.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Carcone (L. Cooley, Durzi), 14. J. Brown (McBain, Kerfoot), 16. Carcone (Crouse, Bjugstad), 25. Carcone (Boyd), 27. McBain (Kerfoot, O'Brien), 32. Durzi (Carcone, Boyd), 36. O'Brien (McBain, Maccelli), 51. McBain (Kerfoot) – 1. Bedard (Korchinski, S. Jones)

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Moser, Durzi, Stecher, Dumba, Välimäki, J. Brown – Keller (A), Hayton, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, L. Cooley, Boyd – O'Brien, McBain, Kerfoot.
    Trenér: André Tourigny

Chicago Blackhawks: Söderblom (36. Mrázek) – Korchinski, S. Jones (A), Phillips, Murphy (A), Tinordi, Kaiser – N. Foligno (A), Bedard, Kurashev – Dickinson, Reichel, T. Raddysh – T. Johnson, Donato, Perry – Athanasiou, Entwistle, R. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Schrader, O'Rourke – Baker, Fournier