Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Carolina 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 3:4 (kon.)
Tampa – Seattle 3:4 (po pr.) | Winnipeg – NY Rangers 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 3:4 (po pr.)
Dallas – Columbus 5:3 (kon.) | Arizona – Chicago 8:1 (kon.) | Vegas – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Vegas Golden Knights
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Montreal Canadiens
Úterý 31.10.2023, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Vegas vyhrává tento zápas a bodovalo ve všech dosavadních zápasech nové sezony. Montreal zápas dostal do prodloužení poté, co ve třetí třetině srovnal. V nájezdech ale na svého soupeře nestačil. (06:05:07)

Statistika
    Střely na bránu: 26 – 39 | Přesilová hra: 1/3 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Adin Hill (VGK) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,9 %, odchytal 64:20
    Samuel Montembeault (MTL) – 24 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,3 %, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa
    Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 14:02

1. Shea Theodore (VGK) 0+0
    2. Adin Hill (VGK) 37 zákroků
    3. William Carrier (VGK) 1+0

Shea THEODORE - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Vegas tento zápas vyhrává, rozhodující nájezd proměnil zkušeně SHEA THEODORE.