Boston – NY Islanders 5:2 (kon.) | Detroit – Montreal 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Minnesota 4:1 (kon.)
Ottawa – Vancouver 2:5 (kon.) | Tampa – Chicago 3:5 (kon.) | Columbus – Dallas 2:5 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 6:3 (kon.) | Colorado – Seattle 3:4 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | San Jose – Edmonton 3:2 (kon.)
Colorado Avalanche
3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
Seattle Kraken
Pátek 10.11.2023, 03:00 • Ball Arena, Denver • NHL

Hostující celek vyhrává tento zápas na ledě Colorada, o své výhře rozhodl v poslední minutě hry, kdy se prosadil Oliver Bjorkstrand. Coloradu nepomohla už ani hra bez brankáře. (05:51:24)

59:27
    Oddechový čas pro tým Colorado Avalanche.
    59:27 Oliver BJORKSTRAND - 3:4

59:27
    Seattle právě vstřelil branku!
    Hostující celek se díky tlaku v útočném pásmu dostal do šance, kterou střelou do odkryté části branky proměnil OLIVER BJORKSTRAND. Asistence: Eeli Tolvanen a Adam Larsson.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:32
    Vince Dunn zblokoval tvrdou ránu domácích. Je hodně otřesený.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

57:34
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

57:28
    Komerční přestávka.

57:20
    Zdá se, že tento zápas půjde do prodloužení, aktuálně je stav vyrovnaný.

56:08
    Hostující brankář se vyznamenal, Jack Johnson měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal ji trefit.

55:18
    Začíná přesilovka Colorada.

54:57
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Jaden Schwartz – 2 min., sekání.

54:35
    Hostující celek se rozestavil v útočném pásmu, Ivan Prosvetov se vyznamenal proti střele soupeře. Následně jeho tým dostal hru do bezpečí.

54:05
    Eeli Tolvanen měl zajímavou šanci, ale jeho rána z první končí vedle branky.

53:37
    Philipp Grubauer musel zasahovat proti dobré střele, kterou si připsal jeden z domácích hráčů.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Byram (MacKinnon, Lehkonen), 36. MacKinnon (Makar, Rantanen), 53. Ničuškin (Toews, MacKinnon) – 19. Schwartz (Kartye, Dunn), 25. Bjorkstrand (Oleksiak, Larsson), 32. Beniers (Dunn, Schwartz), 60. Bjorkstrand (Tolvanen, Larsson)

Colorado Avalanche: Prosvetov (Georgijev) – Toews, Makar, Girard, Byram, J. Johnson, Manson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Tufte, R. Johansen, Ničuškin – Wood, Colton, L. O'Connor – Cogliano, F. Olofsson, Tatar.
    Trenér: Jared Bednar

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Yamamoto – Schwartz, Wennberg, Kartye – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Shore, Winterton, Wright.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Peter MacDougall – Steve Barton, Jonny Murray