Kometa Brno – Třinec 5:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | K. Vary – Liberec 5:2 (kon.)
HC Litvínov – Tábor 2:3 (kon.) | Kladno – Plzeň 4:10 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Olomouc – Přerov 3:4 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 3:2 (kon.)
HC Slavia Praha
2:3 (0:0, 0:3, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 14.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Extraliga dorostu • Skupina A

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit na počtenou zase někdy příště. (20:07:23)

Slávisté se ve třetí části snažili dohnat tříbrankovou ztrátu. Situaci si zkomplikovali ve 47. minutě, kdy dostal Oh trest na pět minut plus do konce utkání za vražení na mantinel. Slavia alespoň dvakrát skórovala, kdy se nejprve trefil ve 43. minutě v přesilovce Kucharčík a po něm znovu v přesilovce v 54. minutě Tichý. Slavii se i přes závěrečný tlak vyrovnat nepovedlo a po třech výhrách v řadě tentokrát odchází poražena.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:39
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi. Hra se stěhuje před Kováře, kde se bude vhazovat.

56:24
    Šámalova rána zleva skončila pouze v ochranné síti a vhazuje se před Kovářem.

55:16
    Maxinovu ránu z prostoru před bránou vytěsnil mimo Höhlig svou hokejkou.

54:10
    Po zákroku Höhliga se vhazuje před domácí brankou.
    53:09 Tobiáš TICHÝ - 2:3

53:09
    Slavia právě vstřelila branku! Domácí podruhé v zápase využívají přesilovku a snižují na rozdíl jednoho gólu. Švancar vypálil a jeho střelu vyrazil Kovář pouze před sebe. Na brankovišti operoval TOBIÁŠ TICHÝ, ke kterému se odrazil puk a domácí útočník měl lehkou práci, když doklepl puk do odkryté brány. Asistence: Vojtěch Švancar a David Huk.

52:29
    Pšeničkovu tvrdou ránu z levého kruhu přizvedl Kovář do ochranné sítě. Puk škrtl o jeho beton a vhazuje se před jeho bránou.

51:35
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Tomáš Čermák – 2 min., podrážení.

51:18

50:45

50:11
    Tichý měl na holi snížení, ale Kovář ho dobrým zákrokem vychytal a přerušuje hru.

49:54
    Pšeničkovu tvrdou ránu od modré ukryl Kovář mezi betony a přerušuje hru. Buly před jeho bránou.

49:22
    Matějovský přihrál Lorenzovi, ten se protáhl podél mantinelu a zleva vypálil, ale Kovář nastavil svou lapačku a přerušuje hru. Buly před jeho bránou.

48:45
    Vojtěch Hora – 2 min., podrážení.

48:15
    Švancar sám před Kovářem neuspěl, jeho pokus totiž Kovář vyrazil holí.

Mateo

Branky a nahrávky: 43. Kucharčík (Pšenička, Šámal), 54. Tichý (Švancar, Huk) – 26. Churáček (Vasiak, K. Hájek), 27. Kristek, 28. I. Maxin (Kristek)

HC Slavia Praha: Höhlig (F. Poletín) – Skyba, Pšenička (A), Lorenz (A), Labuzík, D. Marek, Oh – Šámal, Kucharčík, Matějovský (C) – Tittl, Huk, Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Egart.
    Trenér: Ladislav Slížek

BK Mladá Boleslav: F. Kovář (Sklenička) – Hora, K. Macháček, T. Čermák, Doležel, D. Kovář (A), Kříž – Kurka, Fink, Hanyš (A) – I. Maxin, F. Matějka, Kristek (C) – Vasiak, Churáček, K. Hájek – O. Hrouda, Ždanov.
    Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: Turhobr – Hošťálek, Uhlík