BO Ostrava – Black Dogs Budweis 0:4 (kon.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Black Dogs Budweis
Pondělí 20.11.2023, 20:30 • Multifunkční hala Ostrava • Univerzitní liga ledního hokeje • 9. kolo

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi, přeji příjemný pondělní večer a někdy zase u sportu na počtenou! (22:37:34)

Třetí třetina ukázala, proč je je mezi týmy takový propastný rozdíl v tabulce. Jihočeši nenechali soupeře hrát a absolutně mu nic nedovolili. Ani si nepamatuji střelu Ostravy ve třetí třetině. Tak byli hosté lepší, domácí neměli čas, bylo to tím, že soupeř zařadil vyšší rychlost, na kterou se nemohl dostat celé dvě třetiny. Novák, Vavřík a Vochozka pak dostali Budějovické do vedení, které už bylo pohodlné a bezpečné. Hosté zápas dotáhli do vítězného konce, i když měli první dvě třetiny velké problémy. Někdy se to tak sejde, že vám věci nevycházejí, může to být tím, že Budějovičtí hráli v okleštěné sestavě, nebo tím, že cestovali daleko do Slezska. To už se my ale nedozvíme, můžeme se jen domnívat.

59:43
    Ostravští ještě mají čas na jeden útok, ten ale neměl dlouhého trvání. První přihrávka sice byla přesná, pak už ale domácí puk ztratili, respektive byli o něj obráni.

59:05
    Janoch ujížděl do brejku, překonal i posledního beka, pálil, ale minul branku.

58:38
    BO ještě založilo atak, žabička na Kubíka, Byčkov má puk, ale nedostal se do koncovky.

58:02
    Budějovice jakoby to chtěly dohnat ve třetí třetině a ukázat soupeři, že jsou na první místě právem a že dnes jsou oni, ti, kdo měl vyhrát vyšším rozdílem.
    57:07 VOCHOZKA - 0:4

57:07
    České Budějovice právě vstřelily branku! Autorem branky je TOMÁŠ VOCHOZKA. Ten měl na pravé straně kousek od brankoviště čas i prostor a zavěsil puk na bližší tyč do horní poloviny branky. JE to 4:0 pro Jihočechy. O bodech je rozhodnuto. Asistence: Jiří Kubeš. Michal Přívozník.

56:54
    Budějovičtí motají soupeře a ten není schopen ničeho.

56:41
    Až doteď byli hosté navezeni v útoku. Vybojovali ještě další buly před Nowakem.

56:06
    Hosté stupňují tlak.

55:44
    Zranil se čárový sudí a odchází na ošetření.

54:57
    Black Dogs vybojovali puk u mantinelu v rohu a vyjeli do ofenzívy. Následně měli šanci, tu ovšem neproměnili.

54:13
    BO zahrálo ofsajd. Bylo příliš zbrklé při přechodu.

53:52
    Až nyní domácí střídají a pouštějí do boje čerstvé síly.

53:35
    Hosté rozjeli obrovský nápor na domácí branku.

53:03
    Kubík vyhodil na Icing.

52:36
    Byčkov, dnes hodně houževnatý, zase pálil, ale vedle.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 25. Krcho, 45. F. Novák (Janoch, Krcho), 50. Vavřík (Vochozka, Svoboda), 58. Vochozka (Kubeš, Přívozník)

BO Ostrava Vítkovice Steel: Nowak (Morys) – Zapletal, Adamczyk, Zajíc, Paško, Spurný, Šmatelka, Gřešík – Byčkov, Bernát, Hepnar, Plánka, Sysala (A), Béreš, Potočný, R. Dvořák, Kubík, Pohl, Kovalski (A), Mikula
    Trenér: Dětský

Black Dogs Budweis: Ludvík (M. Dvořák) – D. Svoboda (A), Krtek, F. Novák, Kubeš – Kovaříček, Přívozník, Krcho (C), Vavřík, Anderle, Janoch, Hrůša, Kaisler, Vochozka (A)
    Trenér: Oulík

Rozhodčí: Vaněk – Bartoň, Frais