Boston – San Jose 3:0 (kon.) | Detroit – Chicago 5:1 (kon.) | Montreal – Florida 1:5 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 3:4 (po pr.) | Tampa – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Toronto – Seattle 4:3 (2:0 po s.n.)
Carolina – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Nashville – Minnesota 1:6 (kon.) | St. Louis – Buffalo 6:4 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Colorado 4:3 (po pr.) | Calgary – Dallas 4:3 (po pr.)
Anaheim – Washington 4:5 (kon.) | Vancouver – Vegas 1:4 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Martin Pospíšil (CGY) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 12:05
    Adam Ružička (CGY) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 7:57
    Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 14:55

1. Noah Hanifin (CGY) – 1+0
    2. Mason Marchment (DAL) – 2+0
    3. Nazem Kadri (CGY) – 1+0 (05:57:02)

Utkání přihlíželo 16 941 diváků.

Napínavé utkání mezi Calgary a Dallasem doputovalo až do nastaveného času, v němž pro sebe bonusový bod urvalo domácí mužstvo.

Úvodní dějství nabídlo parádní přestřelku, oba celky vstřelily po dvou gólech. Ve zbytku základní hrací doby padly už jenom dvě regulérní branky, na trefu hostujícího Masona Marchmenta z trestného střílení našel odpověď v 58. minutě MacKenzie Weegar střelou od modré čáry. Prodloužení trvalo lehce přes minutu, kdy se bekhendem prosadil Nazem Kadri po výměně puku s Huberdeauem.

Svěřenci trenéra Husky zvítězili podruhé v řadě, nicméně v tabulce Západní konference zůstávají devátí o bod za Arizonou. Dallas figuruje na páté příčce s odstupem pěti bodů na vedoucí Vegas.

61:01 Nazem KADRI - 4:3

61:01
    4/4
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Rozhodnuto, bonusový bod berou domácí! NAZEM KADRI přihrál do levého kruhu Huberdeauovi, načež si sjel před bránu na zpětný pas, ten skutečně dostal a bekhendem dokázal dotlačit kus černé gumy přes Wedgewoodovu lapačku za brankovou čáru. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jacob Markström.
    Huberdeau J., Markström J., Weegar M., Kadri N.
    Robertson J., Wedgewood S., Harley T., Seguin T.

60:46
    Za Calgary jako první zaútočil v prodloužení Nazem Kadri, když dojel až za soupeřovu svatyni a odsud nahrával mimo Anderssonův dosah.

60:16
    Mohlo být hotovo krátce po startu nastaveného času. Vysokou nahrávku dostal Matt Duchene a ze vzduchu sklepl puk jen těsně nad břevno.

60:01

Střely na bránu po 3. třetině: 34 – 16.

Základní hrací doba o vítězi zápasu nerozhodla. Hosty ve 42. minutě sice poslal do vedení Mason Marchment z trestného střílení, ale domácí na tuto trefu našli odpověď. Zásah Backlunda ještě neplatil, ovšem Plameny tato skutečnost nepoložila a v 58. minutě obstaral vyrovnání střelou od modré čáry MacKenzie Weegar.

60:00

59:37
    Jeden na jednoho postupoval Tyler Seguin, který nevymyslel nic zajímavého, MacKenzie Weegar soka vytlačil k levému mantinelu.

59:04
    Andrew Mangiapane vysokým bekhendovým obloučkem Scotta Wedgewooda neohrozil, gólman vyrážečkou sklepl puk k Heiskanenovi.

58:37
    Zakázané uvolnění Flames. Noah Hanifin hledal ostrým pasem Nazema Kadriho, který přiložil hokejku k ledu příliš pozdě.

58:05
    Pro Dallas se rýsovalo zajímavé přečíslení tří proti dvěma, jenže po pravém mantinelu jedoucí Mason Marchment nechal puk za sebou.
    57:19 MacKenzie WEEGAR - 3:3

57:19
    6/6
    Tenhle gól už platit bude, Calgary se dočkalo! O centimetry MACKENZIE WEEGAR udržel kotouč v útočném pásmu, aby posléze jeho střela zápěstím doputovala až do pravého horního rohu! Rána nebyla nikterak prudká, ale Wedgewoodovi výrazně ztížila práci dvojice clonících hokejistů. Asistence: Jonathan Huberdeau.
    Andersson R., Huberdeau J., Markström J., Zary C., Weegar M., Kadri N.
    Heiskanen M., Pavelski J., Robertson J., Hintz R., Wedgewood S., Harley T.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 9. C. Tanev (Mangiapane, Gilbert), 16. Hanifin (Coleman, Backlund), 58. Weegar (Huberdeau), 62. Kadri (Huberdeau, Markström) – 5. Harley (Pavelski, J. Robertson), 19. Marchment (Heiskanen, Seguin), 42. Marchment (TS)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Hanifin, Oesterle, Gilbert – Šarangovič, E. Lindholm (A), Mangiapane – Coleman, Backlund (C), Huberdeau – Pospíšil, Kadri, Zary – Dubé, Ružička, Greer.
    Trenér: Ryan Huska

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Heiskanen (A), R. Suter, Hakanpää, Lindell, Lundkvist, Harley – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Marchment – Dadonov, W. Johnston, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: St. Laurent, MacDougall – Smith, Knorr

Diváci: 16 941