Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:5 (po pr.)
Ottawa – Seattle 2:0 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Boston 3:4 (po pr.)
Carolina – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – Washington 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:4 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Pittsburgh Penguins
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 03.12.2023, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Utkání je u konce a dospělo až do nájezdů. Ve třetí třetině se jako první dostali do vedení zase domácí, když se ve 42. minutě trefil Jake Guentzel, jenže pak přišly chvíle Philadelphie. Ve 48. minutě srovnal Scott Laughton a v 54. minutě se o obrat postaral Tyson Foerster. Hosté kráčeli k výhře, jenže při závěrečné power-play poslal duel do prodloužení svým dnes druhým gólem Jake Guentzel. Nastavená pětiminutovka nestačila, byť v ní bylo několik šancí na obou stranách. Poslední kapitolou zápasu tak byly samostatné nájezdy a v nich uspěl pouze hostující Sean Couturier a rozhodl tak o dvou bodech pro Philadelphii, Pittsburghu zbyl jeden. Ten je po porážce na šestém místě Metropolitní divize s 24 body, pátá Philadelphia jich má 26.

Na oba celky teď čeká dalsí vzájemný zápas, ten se uskuteční v úterý od 1:00 na ledě Philadelphie.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:23:17)

1/1
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    O vítězi zápasu je rozhodnuto, v nájezdech jako jediný uspěl hostující SEAN COUTURIER a rozhodl tak o prémiovém bodu pro Philadelphii.
    Couturier S.
    Jarry T.
    Bryan RUST

3. série
    0:1
    Rust musel dát, zkusil bekhendový blafák, Ersson se ale nenechal zmást a vybruslil jej. Philadelphia vítězí.

3. série
    0:1
    Konecny mohl rozhodnout, Jarry ale svému celku ještě zachoval naději.

2. série
    0:1
    Crosby vůbec netrefil branku.
    Sean COUTURIER

2. série
    0:1
    Sean Couturier zvolil netradiční styl, rychlým pohybem zmátl Jarryho a odrazem o tyčku skóroval.