Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:5 (po pr.)
Ottawa – Seattle 2:0 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Boston 3:4 (po pr.)
Carolina – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – Washington 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:4 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)

2. Marco Rossi (MIN) 2+0
    3. Marc-Andre Fleury (MIN) 27 zákroků (22:37:07)

Minnesotě se povedlo vyhrát třetí utkání v řadě! Na domácím ledě porazila Chicago 4:1, když měla utkání pod kontrolou v podstatě od samého začátku. Skóre otevřela už ve třetí minutě, do konce první třetiny přidala ještě dvě branky, čtvrtý gól vstřelila ve druhé periodě a Chicagu se povedlo už jen kosmeticky upravit skóre v 53. minutě z přesilovky.

59:20
    Minnesota se v útočném pásmu dopustila přihrávky rukou. Bude se vhazovat v neutrální zóně.

59:01
    Začala poslední minuta zápasu.

58:24
    Domácí se snaží utkání v poklidu dohrát, už se ani netlačí tolik do útoku a hrají s velkou rozvahou.

57:48
    Blackhawks za tohoto stavu nebudou odvolávat brankáře. Už by to totiž dávno udělali.

57:22
    Kotouč skončil na střídačce Chicaga. Hra musí být přerušena.

57:01
    Korschinskiho střela zpoza kruhů zaduněla Fleurymu o beton. Domácí obrana následně sbírá puk a dostává ho do středního pásma.

56:33
    Útočnou zteč hostů vyřešil svým zákrokem Fleury, jenž má puk pod lapačkou.

56:20
    Chicago má puk ve vlastním pásmu. Pokud chce ještě závěr zdramatizovat, musí okamžitě vytvořit velký tlak a rychle skórovat.

55:11
    Boldy našel rozjetého Spurgeona v pravém kruhu, prudká střela pod horní tyč končí v Mrázkově lapačce.

54:44
    Průnik Erikssona Eka, který je dnes prozatím v útoku trochu neviditelný, Mrázek odvrátil.

54:29
    Protiútok Katchouka končí kotoučem v ochranné síti po zákroku Fleuryho. Komerční brejk.

54:10
    Kaprizov se mezi kruhy pokusil rychle zakončit, ale byl zblokovaný.

54:06
    Icing Chicaga, vhazovat se bude před Mrázkem.

53:29
    Velká šance Maroona, jenž před brankovištěm zachytil přihrávku, ale ani natřikrát nedokázal prostřelit Mrázka, který ustál obrovský tlak. Dorážky Maroona trefovaly Mrázka do betonu.
    52:55 Taylor RADDYSH - 4:1

52:55
    6/5
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Fleury nulu nevychytá! Hosté využívají přesilovku, když střílenou přihrávku z levého kruhu usměrnil za záda Fleuryho v brankovišti TAYLOR RADDYSH. Asistence: Tyler Johnson, Connor Bedard.
    Jones S., Raddysh T., Kurashev P., Mrázek P., Johnson T., Bedard C.
    Middleton J., Eriksson Ek J., Foligno M., Fleury M., Spurgeon J.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Rossi (Faber, Zuccarello), 13. Rossi (F. Gaudreau, Faber), 18. Zuccarello (Kaprizov, Goligoski), 32. Boldy (Zuccarello, Spurgeon) – 53. T. Raddysh (T. Johnson, Bedard)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Brodin, Faber, Middleton, Spurgeon (C), Goligoski, Merrill – Kaprizov (A), Rossi, Zuccarello – M. Johansson, Eriksson Ek (A), Boldy – M. Foligno, F. Gaudreau, Maroon – Duhaime, Dewar, Hartman.
    Trenér: John Hynes

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – Korchinski, S. Jones (A), Tinordi, Murphy (A), A. Vlasic, Crevier – N. Foligno (A), Bedard, Kurashev – T. Johnson, Guttman, T. Raddysh – Entwistle, Dickinson, Joe. Anderson – Katchouk, Donato, Re. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: McCauley, MacPhee – Apperson, Galloway

Diváci: 19301