NHL
Detroit – Philadelphia 7:6 (2:0 po s.n.) | NY Rangers – Edmonton 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 5:1 (kon.)
Chicago – Montreal 2:5 (kon.) | Nashville – Dallas 2:3 (kon.) | Florida – Vegas 4:2 (kon.)

58:40
    Jack Eichel se usadil v útočném pásmu, brankář Vega míří znovu na střídačku, hosté to zkouší v šesti.

58:19
    Sam Reinhart se dostal do ofsajdu, buly ve středním pásmu.

57:44
    Domácí kontrolují hru, hrají velmi dobře a takticky zvládají závěr zápasu.

56:33
    Vegas hraje v šesti, Patera je na střídačce.

56:28
    Po zakázaném uvolnění se hra bude stěhovat před branku Floridy.

56:10
    Florida míří za poklidnou výhrou v tomto zápase, sledujeme klidnější pasáž hry.

55:16
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí pokračují v důrazné hře.

54:16
    Komerčka.

53:48
    Sergej Bobrovskij po hodně, ale hodně dlouhé době má na svém kontě zákrok. Bude se vhazovat před jeho brankou.

53:14
    Florida naprosto v pohodě kontroluje hru, má převahu i při vlastním oslabení.

51:54
    Alec Martinez měl zajímavou šanci, ale s jeho pokusem si snadno poradil Alec Martinez.

51:11
    Mark Stone příliš laxně hledal spoluhráče před brankou, obrana soupeře si snadno poradila.

50:32
    Matthew Tkachuk pálil z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle branky, nechybělo moc jeho pokusu.

50:09
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Paul Cotter – 2 min., hrubost.

50:09
    Komerční přestávka.

49:16
    37:20, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají jednoznačně domácí.
    48:09 Sam REINHART - 4:2

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 29. Bennett (Verhaeghe), 36. Forsling (Rodrigues, Barkov), 47. Verhaeghe (Montour, Barkov), 49. Reinhart (Barkov, M. Tkachuk) – 22. Stone (Barbašev), 40. Dorofejev (B. Hutton, Kolesar)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad, Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Rodrigues, Barkov, Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk – Luostarinen, Lundell, Cousins – Lomberg, Stenlund, Lockwood.
    Trenér: Paul Maurice

Vegas Golden Knights: Patera (Saville) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, B. Hutton, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Stone – Dorofejev, Stephenson, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, Amadio – Howden, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Pochmara, Luxmore – Murray, Murray

Diváci: 19 364