NHL
Minnesota – Boston 3:2 (kon.) | Columbus – Toronto 1:4 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:2 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Washington – Tampa 1:2 (1:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 4:3 (po pr.) | Anaheim – Seattle 2:3 (kon.) | St. Louis – Chicago 7:5 (kon.)
Colorado – Arizona 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 7:4 (kon.)
New York Rangers
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 24.12.2023, 01:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších zápasů na počtenou. Přeji hezký Štědrý den všem a hezké celé vánoční svátky a do Nového roku hlavně zdraví. Mějte se fajn. (04:34:46)

Utkání v Madison Sqaure Garden sledovalo 18 006 diváků.

Statistika
    Střely na bránu: 33– 30 | Přesilová hra: 0/1 – 1/4 | Trestné minuty: 7 – 43

Igor Šesťorkin (NYR) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90 %, odchytal 62:24
    Ukko-Pekka Luukonen (BUF) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,8 %, odchytal 62:05

Česká a slovenská stopa
    Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista. Jedním z čárových rozhodčích byl český sudí Libor Suchánek.

1. Chris Kreider (NYR) 1+1
    2. Mika Zibanejad (NYR) 1+2
    3. Casey Mittelstadt (BUF) 1+0

V prodloužení jsme na gól nečekali dlouho. Vítězný gól totiž v 63. minutě obstaral Kreider, který po nahrávce Zibanejada rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Jinak jsme ale žádnou další větší šanci v prodloužení neviděli.

62:28 Chris KREIDER - 4:3

62:28
    4/4
    Rangers právě vstřelili branku! Je rozhodnuto! Zibanejad našel CHRISE KREIDERA, který přesnou a rychlou ranou rozhoduje o vítězství domácích. Asistence: Mika Zibanejad a Adam Fox.
    Kreider C., Zibanejad M., Fox A., Šesťorkin I.
    Luukkonen U., Quinn J., Dahlin R., Thompson T.

60:56
    Puk skončil mezi diváky a hra je přerušena. Vhazuje se ve středním pásmu.

60:01

Ve třetí části jsme viděli jediný gól, který dal ve 47. minutě Mittelstadt, který dorazil svou první střelu do branky poté, co ji Šesťorkin vyrazil právě na hůl hostujícího útočníka. Hned ve 42. minutě trefil Trocheck pravou tyč. Po krátké pauze nás čeká prodloužení.