New Jersey – Columbus 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Washington 5:1 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (kon.)
Toronto – Ottawa 2:4 (kon.) | Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 0:7 (kon.)
Minnesota – Detroit 6:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:5 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.)
Arizona – Colorado 5:4 (po pr.) | Chicago – Winnipeg 2:1 (po pr.) | Calgary – Seattle 1:2 (kon.)
Anaheim – Vegas 5:2 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:1 (kon.)

Jiří Smejkal (OTT) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 8:59
    Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:03

1. Drake Batherson (OTT) 2+0
    2. Tyler Bertuzzi (TOR) 1+0
    3. Parker Kelly (OTT) 1+0 (03:52:52)

Ottawa sice prohrávala na ledě Toronta 0:2, dokázala ale skóre otočit a ukořistila velmi cenné vítězství. Do třetí třetiny se šlo za stavu 2:2, což ve 44. minutě změnil svým druhým gólem v utkání Drake Batherson. Byť mělo Toronto ve třetí třetině střeleckou převahu, nic z toho nedokázalo vytěžit. Poslední slovo totiž měla opět Ottawa, když na konečných 4:2 upravil do prázdné brány Brady Tkachuk.

59:56
    Matthews se ani nadvakrát nedokázal prosadit přes výborně chytajícího Korpisala. Hra je ještě jednou přerušena.

59:37
    Zubova střela přes celé kluziště minula branku Toronta o pár decimetrů. Zakázané uvolnění. Toronto si ještě bere oddechový čas.

59:10
    Hosté dostali puk do středního pásma.

58:58
    Nylanderova střela z dálky proletěla pouze k zadnímu mantinelu.

58:19
    Chychrun srazil křižný pas Robertsona do ochranné sítě.

57:50
    Jones je opět na střídačce!
    57:33 Brady TKACHUK - 2:4

57:33
    6/6
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Senators ubránili další útok soupeře, poslali puk až do pásma Toronta a za kotoučem vyrazil BRADY TKACHUK, jenž se ho zmocnil v pravém kruhu a využil prázdné klece ke zvýšení na 4:2. Asistence: Vladimir Tarasenko.
    Zub A., Chychrun J., Norris J., Tkachuk B., Korpisalo J., Tarasenko V.
    Marner M., Järnkrok C., Matthews A., Rielly M., Nylander W., Tavares J.

57:19
    Ottawa dostala puk do středního pásma a rychle prostřídává.

56:55
    Jones opustil brankoviště Toronta, které hraje v šesti!

56:40
    Domácí nahodili puk ze středního pásma, Korpisalo si pro letící puk sáhl lapačkou. Komerční přestávka.

56:03
    Další zakázané uvolnění Ottawy.

55:40
    Jarnkrok z příkleku minul ránu z voleje a kotouč vyklouzal Torontu pryč z útočného pásma.

55:23
    Zakázané uvolnění Ottawy. Vhazovat se bude před Korpisalem.

54:15
    Nylander z okraje pravého kruhu trefil pouze rameno brankáře Korpisala. Torontu se zatím nedaří vymyslet vyrovnávací branku.

53:57
    Domácí se dopustili zakázaného uvolnění.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 6. Knies (Matthews), 7. Bertuzzi (Rielly, W. Nylander) – 31. Kelly (Giroux), 35. Batherson (Stützle), 44. Batherson (Tarasenko, Hamonic), 58. B. Tkachuk (Tarasenko)

Toronto Maple Leafs: Mar. Jones (Samsonov) – Rielly (A), Brodie, McCabe, Liljegren, Benoit, Lagesson – Knies, Matthews, Marner (A) – Bertuzzi, Tavares (C), W. Nylander – N. Robertson, Domi, Järnkrok – McMann, Kämpf, Gregor.
    Trenér: Sheldon Keefe

Ottawa Senators: Korpisalo (A. Forsberg) – Sanderson, Zub, Chychrun, Hamonic, Brännström, Bernard-Docker – B. Tkachuk (C), Norris, Giroux (A) – Tarasenko, Stützle (A), Batherson – Kubalík, Greig, Crookshank – Smejkal, Kastelic, Kelly.
    Trenér: Jacques Martin

Rozhodčí: Luxmore, Sandlak – Jackson, Brisebois

Diváci: 19261