Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
    MacKinnon N., Makar C., Ničuškin V., Rantanen M., Georgijev A.
    Dobson N., Romanov A., Sorokin I., Cizikas C.

60:10
    Prodloužení začalo, puk mají domácí.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme prodloužení.

60:00

59:40
    Gól to nebyl, bude následovat přesilovka.

59:40
    Nathan MacKinnon měl obrovskou šanci, nyní se řeší, zda puk nebyl celý za brankovou čárou.

59:40
    Vyloučení v týmu New York Islanders:
    Scott Mayfield – 2 min., držení.

59:27
    Semjon Varlamov si poradil s domácí šancí, směr hry se rychle otočil.

59:00
    Casey Cizikas hledal spoluhráče před brankou, ale domácí obrana si poradila.

58:36
    Probíhají poslední minuty, Colorado pokračuje v dobré hře a tlačí se do zakončení.

57:25
    Domácí rychle rozehrávají od své branky, dostali se do zakončení, ale Sokorin kryje kotouč.

56:30
    Sledujeme takticky vedenou bitvu, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, zatím platí nerozhodný stav.

54:33
    Střelecky vede Colorado 33:21, ale na góly je tento duel vyrovnaný.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Toews (L. O'Connor, Makar), 25. Ničuškin (Girard, Drouin), 29. Drouin (Rantanen, MacKinnon), 53. Ničuškin (MacKinnon, Makar), 61. MacKinnon (Makar, Rantanen) – 6. Engvall (Nelson), 20. Nelson (Dobson, Sorokin), 22. Holmström (Clutterbuck), 31. Romanov (Barzal)

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Byram, Manson, Girard, J. Johnson – Drouin, MacKinnon, Rantanen – Wood, R. Johansen, Ničuškin – Meyers, Colton, L. O'Connor – Cogliano, F. Olofsson, Kiviranta.
    New York Islanders: Sorokin (46. Varlamov) – Romanov, Dobson, Bolduc, Bortuzzo, Reilly, Mayfield – Lee, Horvat, Barzal – Engvall, Nelson, Palmieri – Holmström, Pageau, Gauthier – Fasching, Cizikas, Clutterbuck.