Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)
San Jose – Detroit 3:5 (kon.)
Los Angeles Kings
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Toronto Maple Leafs
Středa 03.01.2024, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný středeční den. (07:27:25)

Dnešní utkání sledovalo 18 145 diváků.

Toronto bylo dneska mírně lepším týmem a bylo odměněno ziskem dvou bodů. Skvělý výkon navíc podal Martin Jones, jenž udržel čisté konto.

59:00 William NYLANDER - 0:3

59:00
    6/6
    Toronto právě vstřelilo branku!
    O osudu utkání je definitivně rozhodnuto. WILLIAM NYLANDER dovezl kotouč do prázdné branky. Bez asistence.
    Nylander W., McCabe J., Jones Mar., Matthews A., Giordano M., Tavares J.
    Doughty D., Kopitar A., Moore T., Fiala K., Danault P., Dubois P.

58:30
    Kotouč je mimo útočné pásmo Los Angeles, Kings se krátí čas na vstřelení branky.

58:13
    Kotouč proletěl těsně kolem prázdné branky na zakázané uvolnění.

57:48
    Kopitar se dokázal z levé strany natlačit před branku, zakončení mu ale už nevyšlo.

57:10
    Branka Los Angeles je prázdná!

56:41
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
    John Tavares – 2 min., hákování.

56:28
    Rielly pálil od modré čáry vedle branky. Maple Leafs ale zůstávají v útočném pásmu.

56:13
    Los Angeles si závěr zápasu výrazně zkomplikovalo. Před přesilovou hrou Maple Leafs ještě přijde na řadu komerční přestávka.

56:13
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
    Drew Doughty – 2 min., sekání.

55:10
    Využít díry v obraně mohl Matthews, který se dostal s pukem na pravý kruh a vystřelil. Rána to ale byla hodně nepřesná.

55:00
    Kings začínají všechny své síly směřovat do útoku a tlačí se do zakončení.

54:23
    Z levého kruhu tvrdě vypálil Doughty a Jones musel zasahovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. W. Nylander (Bertuzzi, Tavares), 29. Järnkrok (Bertuzzi, Domi), 59. W. Nylander

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund – Kempe, Kopitar (C), Byfield – Moore, Danault (A), Fiala – Laferriere, Dubois, Grundström – Lewis, Lizotte, Anderson-Dolan.
    Trenér: Todd McLellan

Toronto Maple Leafs: Mar. Jones (Hildeby) – Brodie, Rielly (A), McCabe, Benoit, Liljegren, Giordano – Marner, Matthews (A), Knies – W. Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – Järnkrok, Domi, N. Robertson – Gregor, Kämpf, McMann.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Kozari, MacPhee – Murray, Knorr

Diváci: 18 145