Liberec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 4:3 (3:2 po s.n.) | HC Litvínov – Olomouc 3:4 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Pardubice – Zlín 7:3 (kon.) | Přerov – Plzeň 4:2 (kon.)
Sparta – K. Vary 2:5 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pondělí 08.01.2024, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

60:00
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
    Matěj Kozlík – 2 min., napadení + 2 min., krosček + 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Daniel Kalandra – 2 min., hrubost. (21:20:05)

58:00
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke skóre i celého zápasu.

56:22
    6/5
    Třinec právě vstřelil branku!

Oceláři sehráli přečíslení naprosto ukázkově, po přihrávce Matěje Kozlíka zakončoval do odkryté klece ADAM OŠMERA.

Asistence: Matěj Kozlík.
    Ošmera A., Kozlík M., Sikora P., Volas P., Blaha D., Skácel D.
    Glos Vi., Kalandra D., Milata M., Zapletal M., Smolka J.

56:22
    Jeden z vítkovických hráčů neuspěl sám před Skácelem. Nejprve se zaskvěl domácí gólman, následně zafungovala třinecká obrana.

56:12

55:04
    Robert Chlán – 2 min., držení hole.

54:12
    Adam Ošmera – 2 min., držení.

53:39
    Pro přihrávku rukou je hra vykázána do středního pásma.

53:06
    Vítkovice už dlouho drží útočné pásmo, zatím ale mají puk jen za brankou.

51:13
    Oceláři nějakou dobu tlačili v útočném pásmu, pak ale zapomněli na zadní vrátka. Naštěstí pro ně ale Vítkovice kotouč včas nedostihly.

49:14
    Gerych nezachytil mezi kruhy přihrávku a Oceláři se museli vracet, celá akce nakonec končí tím, že Skácel přikryl kotouč pod lapačku.

48:25
    Vítkovický hráč už je zpátky na nohou a na střídačku odjíždí po svých.

48:19
    Jeden z vítkovických hráčů schytal při bloku tvrdou střelu a zůstal ležet na ledové ploše. Hra tak byla přerušena.

45:50
    Sikora zakončoval povedenou kombinaci prvního útoku Ocelářů, branku ale o kousíček minul.

44:56

44:20
    Spěváček zůstal za obranou hostů, na Smolku si ale nepřišel.

43:53
    Vítkovický brankář musel z branky, aby včas odehrál puk před ujíždějícím Kozlíkem.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Sikora (Kozlík, Šilar), 6. Bartoš (Šutý, Volas), 19. Šutý (Gerych), 35. Pánek (Bartoš, Kozlík), 40. Šilar (Kozlík, Sikora), 57. Ošmera (Kozlík, Sikora) – 23. Milata (Fojtík, M. Hanák)

HC Oceláři Třinec: Skácel (J. Král) – Buják, A. Horváth, Volas, D. Holub, Blaha, Ošmera – Kozlík, Sikora, Šilar – Gerych, Šutý, Spěváček – Bartoš, Pánek, Mikula.
    Trenér: René Mucha

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Puchala, Kalandra, Bialy, Chaloupka, Vi. Glos, Man – Štiak, Kovalčík, Tobola – Krejsa, Milata, Fojtík – Chlán, Saxa, Slusarczyk – Muroň, M. Hanák, Zapletal.
    Trenér: Darek Stránský