Liberecký kraj – Praha 1:2 (kon.) | Středočeský kraj – Jihočeský kraj 7:2 (kon.) | Liberecký kraj – Jihočeský kraj 3:1 (kon.)
Středočeský kraj – Praha 3:0 (kon.)
Liberecký kraj
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Jihočeský kraj
Čtvrtek 25.01.2024, 14:40 • Trinity Bank - Arena Luďka Čajky, Zlín • Mládežnické MČR krajských výběrů • O 3. místo

Zápas končí vítězstvím Libereckého kraje 3:1, který se tak může těšit na bronzové medaile. Jihočeši jsou pochopitelně zklamaní, odehráli ale bojovný zápas na hraně svých možností. Děkujeme za pozornost a s pozvánkou na finále Středočeský kraj – Praha se loučíme.

Nejlepší hráči:
    Jihočeský kraj: Filip Filip
    Liberecký kraj: Šimon Šejc (16:42:16)

59:34
    O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto, Liberecký kraj drží puk za svou brankou. Tohle už Jihočeši nedokáží zvrátit.

59:10
    Jihočeši hrají v šesti!

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Liberecký kraj hraje před Fialou, což mu bohatě stačí.

58:09
    A už běží poslední dvě minuty, velmi důležitý zákrok si teď připsal Filip!

57:01
    Začaly poslední tři minuty třetí třetiny, Jihočeši zatím hrají v pěti, Filip zůstává v brance.

56:17
    Jihočeši dostali do žil novou krev a rázem jsou aktivnější a tlačí na soupeře. Dvakrát musel nyní zasahovat Maxin.
    55:34 ŠÍMA - 3:1

55:34
    Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
    Přesilovka je nakonec zužitkována a ještě z toho může být drama! Po střele Dvořáka z levé strany, kterou Maxin neudržel, dorazil puk před brankou aktivní MICHAL ŠÍMA! Asistence: Dvořák.

55:19
    Přesilovka zatím Jihočechům nevychází, hraje se před Fialou.

54:24
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Pacovský – 2 min., krosček.

54:08
    Maxin podržel puk a buly tak bude po jeho levici.

53:30
    Další vyhození od Libereckého kraje a Volavka je zpět na ledě.

52:21
    Kombinace Jihočechů ke střele nevedla, soupeř naopak vyhazuje.

51:40
    Jihočeši mají ideální příležitost vrátit se ještě do zápasu. Rozjíždí přesilovkový kolotoč.

51:30
    Volavka – 2 min., podrážení.

50:01
    Máme před sebou poslední desetiminutovku zápasu. Stále se hodně hraje před brankou Jihočechů, kteří už nemají moc sil na zvrat. Liberecký kraj si zápas jednoznačně hlídá.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 31. Kučera (Sanejstr), 41. Šejc (Kučera), 43. Beneš (Šejc) – 56. Šíma (Dvořák)

Liberecký kraj: Maxin (Průšek) – Tureček, Tomka, Rozsíval, Sanejstr (K), Srnský, Pacovský, Novák – Čutta, Kubín, Volavka, Beneš, Filo, Fadrhonc, Kučera, Cerman, Šejc, Hloušek, Čančík
    Trenér: Vojtěch Fiala

Jihočeský kraj: Filip — Švec, Antoš, Hašek, Šachl, Ferda, Dvořák (K), Máče, — Kořánek, Kotyza, Voráček, Eremiáš, Benda, Štěpán, Valvoda, Šíma, Chaloupka
    Trenér: Jan Kudrna

Rozhodčí: Škach – Tvrdý, Frais