Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 30.01.2024, 18:00 • Winning Group Arena • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

V poslední třetině se hosté snažili srovnat, ale nevyšlo jim to. Kometa již přidala pouze gól do prázdné branky zásluhou Davida Moravce a vyhrála tak na domácím ledě 4:2. (20:05:51)

59:19
    5/6
    Kometa právě vstřelila branku!
    DAVID MORAVEC si vybruslil z obranné třetiny a umístil přesně do prázdné branky. Asistence: Jan Ekrt.
    Moravec D., Ekrt J., Ulbricht P., Rakus R., Svoboda D.
    Váňa R., Číhal L., Vovsík M., Niederhafner T., Rauš A., Peš H.

58:47
    Číhalovi se nepovedla rána a Kometa opět vyhazuje.

58:33
    Zakázané uvolnění Komety.

58:26
    Jihlava to zkouší bez brankáře!

Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

58:21
    Číhalova rána vyražena do ochranné sítě.

57:57
    Vildomcova rána těsne minula břevno!

57:10
    Kudrna prokličkoval obranou Komety, ale zakončení bekhendem mu nevyšlo.

56:17
    Moravcova střela na pravý kruh nenašla Ekrta.

55:55
    Ulbrichtovo nahození mířilo přímo do lapačky Cinky.

55:01
    Bárta dostal nabito na pravý kruh, ale skulinku nenašel.

54:44
    Dukla teď stupňuje tlak, další akce brzdí ofsajd.

54:08
    Pešova střela k pravé tyčce těsně minula svůj cíl.

53:29
    Chludil si velmi šikovně našel puk a prokličkoval obranou soupeře, jeho ránu Cinka vyrazil.

52:36
    Jihlava vyhazuje.

52:23
    Chludilovu střelu se pokoušel dorážet Veselský, ale trefil pouze boční síť.

Berenika Ducháčková

Branky a nahrávky: 25. D. Moravec (Ekrt), 29. De. Bárta (Ekrt), 33. Ekrt (Rakus, Chludil), 60. D. Moravec (Ekrt) – 36. Peš (Vovsík), 39. Peš (Chlubna, Kudrna)

HC Kometa Brno: Hradil (Ondráček) – Jurný, D. Svoboda, Ulbricht (A), Zubíček, A. Pospíšil, Bůžek, Čaňo – Boltvan (A), Otava (C), De. Bárta – D. Moravec, Ekrt, Rakus – Chludil, Veselský, J. Nesvadba – Habermann, Halačka, Pavlík.
    Trenér: Karel Beran

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Vildomec, Löffler, Jeletz, Topol, Vandas, Vovsík (C), Číhal (A) – Klapica, Nosek, Já. Jungwirth – Peš, Kudrna, Chlubna – Niederhafner, R. Váňa, Modl – Coufal, Rauš.
    Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Šudoma, Grygera – Rakušan, Vašíček