UK Kings Prague – HC MUNI 8:3 (kon.) | North wings Ústí – Akademici Plzeň 1:9 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – BO Ostrava 5:4 (po pr.)
UK Kings Prague
8:3 (2:0, 3:1, 3:2)
HC MUNI
Pondělí 05.02.2024, 18:30Univerzitní liga ledního hokeje • 14. kolo

Zápas končí divokým skóre 8:3 pro domácí, kteří po vyrovnané první třetině ovládli zbytek zápasu. Nejvíce vidět byl třígólový David Jindra. Zápas nabídl pěkné akce a diváci si jistě přišli na své. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek pondělí. (20:35:59)

59:05
    A už se hraje poslední minuta. Hosté se ještě pokouší o korekci, zasahuje ale Pícl.

58:01
    Běží poslední dvě minuty zápasu.

57:56
    Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
    Domácí útočník DAVID JINDRA se dostal do úniku a nadvakrát propaluje Šemberu! Do statistik tak zapisuje hattrick! Škarda.

56:09
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Nenápadná akce hostí končí třetím gólem v domácí síti! Z pravé strany přišel pas PAVLA TOMANÍKA před branku, který pravděpodobně bez teče končí mezi betony brankáře Pícla! Asistence: Drlík.

55:39
    Zápas je rozhodnutý, na tempu hry to ale znát moc není. Stále se hraje svižný hokej.

54:24
    Zakázané uvolnění domácího celku. Hra se stěhuje před Pícla.

53:30
    V útoku jsou teď opět domácí a Šembera se tak musí mít na pozoru.

52:52
    Krásná akce hostí znamení snížení! TADEÁŠ JAKUBEC si v mezikruží počkal na přihrávku a poté vypálil z první přesně pod víko! Asistence: Edl.

51:36
    Z gólu se ale radují na druhé straně opět domácí! FRANTIŠEK KONOPÁSEK si počkal na přihrávku, najel si před branku, kde prostřelil Šemberu pokusem na teploměr. Asistence: Klatt a Málek.

51:20
    Hosté teď zatlačili na domácí, chybí jim ale střelba.

50:53
    Dobrý protiútok brněnského celku končí domácím vyhozením přes všechny čáry. Hra se stěhuje před Pícla.

50:10
    Hosté jsou poslední minuty pod velkým tlakem a je asi jen otázka, jakým skóre duel skončí.

49:36
    Další zajímavá příležitost domácích! Klatt to zkusil od modré a Šembera musel ukázat rychlý reflex.

47:01
    Jindra nepřešel přes obránce, u puku zůstávají ale domácí.

46:24
    Pražský celek se opět natlačil do útočného pásma, hosté se tak musí bránit.

45:57
    Domácí tým je kompletní.

45:30
    Kucharčík se málem prosadil v oslabení! Šembera se ale roztáhl a betonem puk vyráží! Šlo by dnes o třetí gól v oslabení.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 13. Jindra (Škarda, Piskač), 19. Kopenec (Konopásek, Málek), 23. Konopásek (Málek), 31. Glitta (Jindra, Škarda), 32. Klatt (Martínek, Hradil), 43. Jindra (Piskač), 52. Konopásek (Klatt, Málek), 58. Jindra (Škarda) – 37. Bazala (Sedláček, Greguss), 53. Jakubec (Edl), 57. Tomaník (Drlík)

UK Kings Prague: Pícl (Novák) – Kopenec, Dušek, Klatt, Gebell, Piskač – Čermák, Volf (K), Konopásek, Kucharčík, Málek, Glitta, Škarda, Moucha, Jindra, Sochor, Martínek, Hradil, Škoda
    Trenér: Filip Čmejla

HC MUNI: Král (32. Šembera) – Prokopec, Kučera (K), Šucha, Gonos, Bazala, Bláha, Řehák – Morev, Tomaník, Drlík, Jakubec (A), Greguss, Malenovský, Staněk, Sedláček, Hasoň, Edl
    Trenér: Jiří Čtvrtníček

Rozhodčí: Barek – Bernard, Tuháček