Boston – Seattle 1:4 (kon.) | Buffalo – Florida 0:4 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 7:4 (kon.) | Ottawa – Anaheim 1:5 (kon.) | Tampa – Colorado 6:3 (kon.)
Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | St. Louis – Edmonton 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 2:9 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Calgary – San Jose 3:6 (kon.) | Vancouver – Detroit 4:1 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Florida právě vstřelila branku!
    Z dorážky z bezprostřední blízkosti dokázal brankáře soupeře snadno překonat RYAN LOMBERG. Asistence: Gustav Forsling a Anton Lundell.
    Lundell A., Luostarinen E., Forsling G., Ekman-Larsson O., Lomberg R.
    Johnson E., Krebs P., Cozens D., Clifton C.

59:43
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
    Zach Benson – 2 min., vysoká hůl.

59:29
    Evan Rodrigues nedokázal nyní prostřelit brankáře soupeře.

59:17
    Jonah Gadjovich nedokázal vypálit podle představ, jeho rána byla zblokovaná.

59:00
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina zápasu.
    58:25 Carter VERHAEGHE - 0:3

58:25
    5/6
    Hostující celek tento zápas vyhraje, to je nyní už jisté, kotouč do prázdné branky dokázal poslat CARTER VERHAEGHE. Asistence: Sam Reinhart.
    Reinhart S., Barkov A., Verhaeghe C., Forsling G., Mikkola N.
    Greenway J., Cozens D., Dahlin R., Mittelstadt C., Thompson T., Tuch A.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:32
    Domácí celek hraje v šesti, odvolal brankáře.

57:28
    Aaron Ekblad zblokoval pokus o zakončení soupeře, Tage Thompson nevypálil podle představ.

56:55
    Alex Tuch pálil bez přípravy, což se také podepsalo na kvalitě jeho zakončení. Brankáře výrazněji neohrozil.

55:47
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o dvě branky.

55:05
    Evan Rodrigues a Oliver Ekman-Larsson si vypracovali dobré pozice pro zakončení, ale Eric Comrie byl připravený.

53:52
    Rasmus Dahlin si vybruslil šikovně před branku, a pak rychle vypálil. Jeho pokus končí vedle.

52:59
    Kyle Okposo – 2 min., vysoká hůl.

52:29
    Nick Cousins to vzal na sebe, jeho pokus končí v rukavici brankáře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Verhaeghe (Barkov), 38. Lundell (M. Tkachuk, Forsling), 59. Verhaeghe (Reinhart), 60. Lomberg (Forsling, Lundell)

Buffalo Sabres: Comrie – Dahlin, Jokiharju, Bryson, Clifton, E. Johnson, Ry. Johnson – J. Skinner, T. Thompson, Okposo – Benson, Cozens, Peterka – Greenway, Mittelstadt, Tuch – Girgensons, Krebs, V. Olofsson.
    Florida Panthers: Stolarz (Bobrovskij) – Forsling, Ekblad, Mikkola, Ekman-Larsson, Montour, Kulikov – Verhaeghe, Barkov, Reinhart – Cousins, Bennett, M. Tkachuk – Lundell, Luostarinen, Rodrigues – Gadjovich, Stenlund, Lomberg.