Calgary – Detroit 0:5 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (po pr.) | St. Louis – Nashville 2:5 (kon.)
Tampa – Florida 2:9 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (kon.) | Toronto – Anaheim 9:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 6:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:4 (kon.) | San Jose – Columbus 3:4 (kon.)
Vegas – Carolina 1:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:6 (po pr.)

3. Brock Nelson (NYI) 1+1 (00:56:31)

MetLife Stadium v New Jersey, kam zavítalo 79 690 diváků, sledovalo špičkový hokej, v němž Islanders vedli 4:1 a od začátku třetí třetiny pak 5:3, ale ani tak se jim nepovedlo dokráčet k vítězství. Rangers totiž v posledních pěti minutách využili dvě přesilovky a vynutili si prodloužení, v němž po deseti sekundách rozhodl o triumfu Jezdců Artěmij Panarin. Druhý zápas Stadium Series v New Jersey tak vyhrál New York Rangers v derby nad New Yorkem Islanders 6:5.

60:10 Artěmij PANARIN - 5:6

60:10
    3/3
    Rangers právě vstřelili branku!
    Gól platí! ARTĚMIJ PANARIN dokonal obrat Rangers, když jeho střela skončila za brankovou čárou po odrazu od bránícího protihráče a následném dalším odrazu od brankáře Sorokina. Klec sice vyjela ze svého postavení po nárazu Dobsona do pravé tyče, ale kotouč by tam jako tak skončil v kleci, takže sudí branku uznávají. Bez asistence.
    Panarin A., Trocheck V., Miller K.
    Dobson N., Barzal M., Horvat B.

60:10
    Ano, rozhodčí komunikují s centrálou v Torontu. Je to zapeklitá situace.

60:10
    Vypadá to, že míří k videu.

60:10
    Panarin sice dává gól, ale rozhodčí nyní debatují, co s tím, branka totiž opustila své postavení!

60:01

60:00
    58:31 Mika ZIBANEJAD - 5:5

58:31
    6/4
    MIKA ZIBANEJAD se dostal k puku v ostrém úhlu na levé straně a výtečně zvedl svou střelu pod horní tyč Sorokinovy klece! Dokázal se při střele zkroutit, takže nasměroval puk do sítě. Asistence: Adam Fox, Alexis Lafreniere.
    Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Kreider C., Fox A., Zibanejad M.
    Pelech A., Pulock R., Horvat B., Pageau J.

58:16
    Sorokin zachytil prudkou střelu Kreidera z levého kruhu do své lapačky. dobrá střela na vzdálenější tyč.

57:32
    Šesťorkin je na střídačce, Rangers hrajou v šesti!

57:32
    Vyloučení v týmu New York Islanders:
    Scott Mayfield – 2 min., podrážení.

57:32
    Při přechodu středního pásma dochází k faulu! Rangers budou hrát přesilovku!

57:24
    Rangers získali puk a vyráží do útoku.

57:07
    Zakázané uvolnění Rangers, vhazuje se před Šesťorkinem.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Nelson (Mayfield, Clutterbuck), 8. Horvat (Dobson, Pelech), 8. Barzal (Nelson, Dobson), 22. Lee (Engvall, Reilly), 42. Romanov (Dobson) – 2. E. Gustafsson (Kakko, Brodzinski), 26. Trocheck (Panarin, Fox), 39. Trocheck (Lafrenière, R. Lindgren), 56. Kreider (Panarin, Trocheck), 59. Zibanejad (Fox, Lafrenière), 61. Panarin

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Romanov, Dobson, Pelech, Pulock, Reilly, Mayfield – Lee (C), Horvat, Barzal – Engvall, Nelson (A), Palmieri – Holmström, Pageau, Wahlstrom – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Trenér: Patrick Roy

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – K. Miller, Trouba (C), R. Lindgren, Fox, E. Gustafsson, Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Vesey – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Brodzinski, Kakko – Edström, Goodrow (A), Rempe.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Sutherland, Brenk – Cherrey, Suchánek

Diváci: 79690