Olomouc – Kladno 1:5 (kon.) | Tábor – Liberec 3:5 (kon.) | Poruba – HC Litvínov 2:4 (kon.)
Jihlava – Sparta 4:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.) | Třinec – Pardubice 3:2 (kon.)
HC Tábor
3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 23.02.2024, 13:00 • Zimní stadión Tábor • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Liberečtí dorostenci rozhodli zápas v Táboře ve vlastním oslabení v 55. minutě Grebeníčkem a ještě drží naději na postup do play-off.
    Czechicehockey.tv bohužel celý zápas „pracoval na opravě technických problémů“, takže vám góly nemůžeme nabídnout obrazem.

Střely na bránu 27:44 (10:14, 8:16, 9:14)
    Vyloučení 6:7
    Využití 0:1
    Oslabení 0:1 (16:33:09)

58:57
    5/5
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠTĚPÁN GREBENÍČEK. Asistence: David Rozsíval a Marek Šťástka.
    Grebeníček Š., Rozsíval D., Šťástka M., Vaněček J., Kachlíř L.
    Bačo A., Pufr A., Suchan A., Pánek S., Svoboda V.

58:00
    Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

55:55

54:47
    4/5
    Autorem branky je ŠTĚPÁN GREBENÍČEK. Asistence: Matyáš Kratochvíl.
    Grebeníček Š., Kratochvíl M. I, Ehrenberger L., Stromský V.
    Bačo A., Mohyla Rob., Suchan A., Pánek S., Bartuška J.

53:55
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Filip Kinter – 2 min., krosček.

49:56

47:56
    Sebastian Charvát – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATĚJ SLABÝ. Asistence: Jan Bartuška.
    Slabý M., Bartuška J., Strachota J., Pufr A., Lomoz L.
    Grebeníček Š., Šťástka M., Rozsíval D., Hrouda D., Ehrenberger L.

40:01

Domácím se podařilo v prostřední části vyrovnat dvoubrankové manko, nicméně zatím rozdílový gól vstřelil v přesilovce 4 na 3 hostující Bělohorský. Ani za 40 minut se nepodařilo na stránkách czechicehockey.tv zprovoznit přenos, už hodinu a půl na této placené službě běží pouze hláška, že pracují na opravě technických problémů.

40:00

38:24
    Lukáš Kachlíř – 2 min., podrážení.

38:01
    Václav Svoboda – 2 min., nedovolené bránění.

30:38

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 23. V. Svoboda (S. Pánek), 26. Slívko (Strachota), 45. Slabý (Bartuška) – 17. Vaněček (Krajdl, Kachlíř), 21. Rozsíval (Ehrenberger, D. Hrouda), 30. Bělohorský (Kachlíř, Vaněček), 55. Grebeníček (M. Kratochvíl I), 59. Grebeníček (Rozsíval, Šťástka)

HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Bačo, Pufr, Rob. Mohyla, V. Mašek, Lomoz, J. Šťastný, J. Ryšavý – Suchan, Bartuška, S. Pánek (C) – V. Svoboda, Bušta, Šustík – Strachota, Slívko, Slabý.
    Trenér: Milan Dančišin

Bílí Tygři Liberec: Charvát (T. Průšek) – Ehrenberger, D. Hrouda, Kachlíř, Vaněček, S. Zeman, Stromský – Grebeníček, Šťástka (C), Rozsíval – Bělohorský, Krajdl, Šejc – M. Kratochvíl I, Bajer, Kinter.
    Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Šperl – Štofa, Brtník