Riders Univerzita Pardubice – North wings Ústí 3:4 (kon.) | Black Dogs Budweis – BO Ostrava 13:1 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
HC North Wings Ústí nad Labem
Pondělí 04.03.2024, 19:00 • Pardubice, enteria arena • Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo

Dramatický zápas končí vítězstvím Ústí nad Labem 4:3, které tak bere do tabulky v posledním zápase základní části tři body. Hosté se tak posunuli aktuálně na 5. místo a budou čekat na další výsledky svých konkurentů. Domácí zakončí základní část na osmém místě. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost. (21:13:47)

59:52
    Domácí tlačí na soupeře, ten se snaží udržet jednogólové vedení!

59:45
    Pardubice mají ještě díky vyloučení větší šanci na vyrovnání. Vhazovat se bude před Blažkem.

59:44
    Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem:
    Macel – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

59:35
    Buly vyhráli hosté, Novotný tak zatím zůstává v brance.

59:33
    Na buly jde Novotný zpět do branky.
    59:32 Dominik KOPECKÝ - 3:4

59:32
    Univerzita Pardubice právě vstřelila branku!
    Drama je tady! DOMINIK KOPECKÝ našel vyražený puk a se štěstím ho dostal za Blažka! Stav je tak 3:4 a domácí mají ještě 28 sekund na vyrovnání! Asistence: Vacek.

59:02
    Začala poslední minuta třetí třetiny a pokud nedají domácí rychle kontaktní gól, tak půjde i o poslední minutu zápasu.

58:44
    Domácí pokračují ve hře bez brankáře, hraje se v útočném pásmu Pardubic.

58:44
    Oddechový čas pro tým Riders Univerzita Pardubice.

58:38
    Maťátko dostal puk do mezikruží, kde byl úplně sám. Bohužel pro domácí ale netrefil prázdnou branku, jelikož gólman byl po přesunu úplně mimo ideální prostor! Tohle si nyní domácí hráč hodně vyčítá.

58:22
    Další povedené vyhození hostí.

58:00
    Hosté vyhazují dobře takticky, že nejde o zakázané uvolnění. Domácí tak musí začít až ze svého pásma.

57:30
    Hraje se ve středním pásmu, domácím se nedaří dostat puk do útočného pásma.

57:08
    Domácí to zkouší v šesti!

56:58
    Tři minuty zbývají do konce periody, domácí se tlačí do ofenzivy, zatím se jim ale nedaří ve třetí třetině najít recept na Blažka.

56:27
    Na utkání si našlo cestu 253 diváků.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 6. Ladman (Pražák, Štohanzl), 22. Ladman (Hrůša, Maťátko), 60. Kopecký (Vacek) – 12. Filip (Dykast, Macel), 28. Jarý, 30. Macel (Filip), 53. Janoušek (Nedoma, Petržílka)

Riders Univerzita Pardubice: Novotný (P. Sodomka) – Lenoch, Pražák (K), Kopecký, Štohanzl, Vacek, Frühbauer, M. Sodomka – Hrůša, Vinkler, Šrámek, Skála, Ladman, Hebek (A), Skryp, Muška, Maťátko (A), Stolín
    Trenér: Martin Šejba

HC North Wings Ústí nad Labem: Blažek (Kožnar) – Petržílka (A), Werner, Šubrt, Filip, Jarý (A), Štěpánek – Janoušek (K), Nedoma, Vrba, Miškovič, Dykast, Macel, Martínek, Svoboda, Tot
    Trenér: Martin Štěpánek

Rozhodčí: Hort – Hájková, Kučera