Liberec – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 5:2 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:3 (po pr.)
Mountfield HK
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 05.03.2024, 17:45 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Ještě bych vás chtěl pozvat do ČPP Arény na středeční zápas předkola play-off mezi domácím Mountfieldem HK a hostující vítkovickou Riderou, repríza loňského semifinále startuje v 18:00. To už je ode mě pro dnešek všechno, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou! (19:58:14)

V posledním východočeském derby základní části tak vítězí Dynamo 3:2 po prodloužení, čímž utnulo vítěznou sérii domácích. Mač byl po většinu jeho trvání vyrovnaný, celkově měli ale o něco více ze hry hosté, za což byli odměněni bonusovým bodem.

61:09
    3/3
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Konec duelu! Ze souboje o touš v rohu pardubické třetiny, jehož se zúčastnilo všech šest hráčů v poli, vyšli lépe hosté, kteří ujeli do brejku. Ondřej Ruml si v přečíslení dvou na jednoho dvakrát vyměnil puk s VÍTEM MACKEM, jenž zblízka zamířil nad Růžičkovu vyrážečku a rozhodl toto derby – 2:3. Asistence: Ondřej Ruml.
    Ruml O., Macek V., Rolinek T.
    Vondruška J., Páleník O., Forejtek O.

60:29
    Jaroslav Vondruška v přečíslení dvou na jednoho volil přímé zakončení, které úspěchem neskončilo!

60:02
    Nastavení zahájeno, domácí jsou na kotouči.

60:01

Prodloužení začne cca v 19:50.

Třetí část brankou nenabídla, následuje tak nastavení. Druhá polovina třetiny výrazně napověděla, že mač dost možná rozhodne prodloužení, popřípadě nájezdy. Uspějí Lvi počtvrté za sebou nad rámec základní hrací doby?