Washington – Toronto 3:7 (kon.) | Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 6:0 (kon.)

58:40
    Jacob Moverare rozehrává od své branky, nikam se nežene, zápas je rozhodnutý.

57:41
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

55:37
    Marcus Foligno měl zajímavou pozici, ale David Rittich kryje jeho střelecký pokus.

55:07
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kings míří za výhrou v tomto duelu.

54:16
    Hra je přerušená a následuje další potyčka.

54:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, domácí celek míří za jasnou výhrou.

52:51
    Komerční přestávka.

52:48
    Minnesota je střelecky aktivnější, ale výrazně v tomto zápase prohrává.

51:46
    Nyní se hraje už čtyři na čtyři, domácí hokejisté míří za jasnou výhrou v tomto zápase.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetiny, domácí celek drží jednoznačný náskok.

49:34
    Domácí hrají přesilovku, ale kotouč po střele od modré čáry kryje brankář Filip Gustavsson.

Zach Bogosian – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Declan Chisholm – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

48:40
    Kings sice vybojovali buly v útočném pásmu, ale pokus o zakončení se Kempemu nepovedl.

48:02
    Sledujeme souboje o kotouč především ve středním pásmu, více ze hry mají sice domácí, ale nemohou se prosadit.

46:35
    Anže Kopitar pálil z pozice před brankou, ale minul branku, nechybělo moc jeho pokusu.

46:14
    Ačkoliv Minnesota vede na střely 23:20, tak na skóre výrazně prohrává v souboji se soupeřem z města andělů.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Danault (Moore, Fiala), 16. Fiala (Kopitar, Kempe), 17. Arvidsson, 21. M. Roy (Byfield, Kempe), 28. Spence (Moore, Danault), 38. Kopitar (Doughty, Arvidsson)

Los Angeles Kings: Rittich (Talbot) – M. Anderson, Doughty, Moverare, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Byfield, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Fiala – Arvidsson, Dubois, Laferriere – Lewis, Lizotte.
    Minnesota Wild: M. Fleury (27. Gustavsson) – Middleton, Faber, Chisholm, Bogosian, Merrill, Mermis – Kaprizov, Rossi, Zuccarello – M. Foligno, Hartman, Boldy – M. Johansson, Chusnutdinov, F. Gaudreau – Beckman, Lucchini, M. Shaw.

Diváci: 17 086