Autorem branky je JONATHAN MARCHESSAULT.

Pavel Bučněvič neproměnil nájezd, trefil rukavici brankáře po kličce na stranu.

Noah Hanifin – TS, podrážení.

60:16
    Kotouč mají domácí a čekají na vhodný moment pro cestu do útočného pásma.

60:01

Naprosto zaslouženě přišlo Vegas o možnost vyhrát v základní hrací době, domácí ve třetí třetině srovnali. Uvidíme prodloužení.

60:00

58:40
    Vegas se brání tlaku soupeře, Blues nechtějí do prodloužení. Chtějí rozhodnout v základní hrací době.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, stav je vyrovnaný.

57:07
    Blues dostali kotouč do útočného pásma, za brankou ale obrana Vegas vybojovala puk, a pak otáčí smě hry.

56:10
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, jednoznačně aktivnější jsou domácí.
    54:53 Brandon SAAD - 1:1

54:53
    5/5
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Naprosto zaslouženě Vegas inkasuje branku a domácí srovnávají. Nedůraz obrany hostů trestná střelou do odkryté části branky BRANDON SAAD. Asistence: Brayden Schenn a Jordan Kyrou.
    Schenn B., Saad B., Kyrou J., Krug T., Faulk J.
    McNabb B., Roy N., Theodore S., Barbašev I., Marchessault J.

54:24
    Domácí brankář kryje kotouč, komerční přestávka.

53:44
    Rána od modré čáry, kterou vyslal jeden z hráčů Vegas, nebyla příliš nebezpečná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 55. Saad (B. Schenn, Kyrou) – 6. Dorofejev (Mantha), 61. Marchessault (W. Karlsson, Theodore)

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Krug, Kessel, Perunovich, Faulk, Scandella – Neighbours, Thomas, B. Schenn – Saad, Bučněvič, Kyrou – Toropčenko, Hayes, Kapanen – Sundqvist, N. Walker.
    Vegas Golden Knights: L. Thompson (Patera) – Hague, Hanifin, McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Amadio – Barbašev, N. Roy, Marchessault – Dorofejev, W. Karlsson, Mantha – W. Carrier, Howden, Kolesar.

Rozhodčí: Lambert, Brenk – Galloway, Alphonso

Diváci: 18 096