Česko – Kazachstán cz 3:4 (po pr.) | Lotyšsko – Norsko 3:5 (kon.)
Lotyšsko
3:5 (0:3, 1:2, 2:0)
Norsko
Pondělí 29.04.2024, 16:30 • Espoo Metro Areena (Espoo) • Mistrovství světa do 18 let • Skupina A

S konstatováním, že dnes berou tři body Norové, se s vámi loučím, přeji hezký večer i noc a příště zase na počtenou!

Skupina A se tak velice zamotává a uvidíme kdo z ní nakonec postoupí. Sledujte dál tento šampionát. (19:06:48)

Střely na branku: 35 – 29

59:00
    Lotyšům se nedaří dát kontaktní branku.

58:00
    ž jen dvě minuty do konce základní hrací doby. Záměrně to říkám takhle prodloužení ještě může nastat.

55:00
    Závěr bude ještě zajímavý, zůstaňte u příjímačů.

54:00
    Střely na branku: 33 – 25

49:04
    Lotyšsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je DARELS UKJANSKIS. Lotyšsko využívá přesilovku a snižuje na 3:5. Dočkáme se vyrovnání? To je boj o play off.

48:32
    Vyloučení v týmu Norsko:
    Mathias Dehli – 2 min., podrážení.

41:30
    Střely na branku: 27 – 19

40:59
    Lotyšsko právě vstřelilo branku! Autorem snižující branky Lotyšska je MARTINS KLAUCANS. Asistence: Dmitrijs Dilevka, Dareis Uljanskis.

40:01
    Střídání v týmu Lotyšsko:
    ze hřiště odchází Nils Mauriņš, přichází Mikus Vecvanags.

40:01

Norsko si vytvořilo po dvou periodách příjemný náskok a nyní ho bude bránit. Lotyši jsou zatím v zápase zklamáním. Jak tento zápas dopadne? Sledujte třetí třetinu.

Další třetina začne přibližně v 18:28.
    .

40:00

39:21
    Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je LUDVIG LAFTON. Asistence: Elias Vatne, Rasmus Olsen Brekke. Pátou branku hostí dává Lafton a Norsko vee už 5:1. Situace ve skupině bude ještě pořádně zamotaná.

37:00
    Střely na branku: 24 – 13.

34:33
    Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je MATHIAS DEHLI. Asistence: Erlend Sletmoe Kjarnet, Jorgen Myhre. Norsko opět odskakuje na tři branky. Lotyši nedali kontaktní gól a teď je trestá Mathias Dehli, který dává čtvrtý gól.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 23. Serkins (Murnieks, Osmanis), 41. Klaucans (Diļevka, Uljanskis), 50. Uljanskis – 8. Finckenhagen (Olsen Brekke, Vatne), 9. Dehli (Myhre, Aaram Olsen), 19. Aaram Olsen, 35. Dehli (Sletmoe-Kjaernet, Myhre), 40. Lafton (Vatne, Olsen Brekke)

Lotyšsko: Mauriņš (41. Vecvanags) – Cjunskis, Retenais, Uljanskis, Petrovičs, Naglis, Briedis, Sārts – Serkins, Klaucans, Diļevka – Flugins, Murnieks, Osmanis – Pumpiņš, Macijevskis, Haritoncevs – Bērziņš, Zaprivoda, Sieradzkis – Vanags.
    Trenér: Olegs Sorokinš (LAT)

Norsko: Walberg (Martinsen) – Molde, Lafton, Sletmoe-Kjaernet, Määttänen, Solheim, Engebräten Kopperstad – Sjöthun, Olsen Brekke, Bakkevig – Vatne, Eriksen, Koblar – Aaram Olsen, Myhre, Dehli – Finckenhagen, Hansen, Skjellum Kokkim.
    Trenér: KIm Veisten (NOR)

Rozhodčí: Kika (CZE), Ruuska (FIN) – Jedlička (SVK), Puff (GER)