Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Kobra Praha
Středa 18.02.2015, 18:002. liga skupina Západ

Infarktové utkání, které přineslo vše co může hokej přinést. Kobra Praha nedala svou kůži zadarmo a HC Baník Sokolov se posouvá v tabulce na 1. místo. Pěkný večer všem ze Sokolova. (20:49:37)

60:00

59:58
    Petr Račanský (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.

59:58
    Martin Kocman (Kobra Praha) – 2 minuty za sekání.

59:58
    Signalizované vyloučení! A následuje šarvátka! Což je důsledkem rozhodování rozhodčích.

59:50
    Sokolov má tutovou šanci, ale hra je přerušena kvůli ležícímu hráči Prahy.

59:31
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra Praha využívá další přesilovku DOMINIKEM NOVÁKEM a snižují na 4:2! Branka padla již v době kdy na led doskočil 4 hráč Sokolova. Asistence: Michal Slanina, Šimon Antončík.

58:26
    Kamil Tvrdek (Sokolov) – 2 minuty za hru vysokou holí. 64 vteřin přesilovka 5 na 3 pro hosty.

57:40
    Flek opět sólo nájezd, bohužel znovu ztroskotal na výtečném Bílkovi.

57:30
    Nakonec Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

57:30
    Z ledu se těžko zvedá hostující hráč.

57:11
    Ofsajd Kobry.

56:22
    Baník právě vstřelil branku!
    Luděk Škop šikovně objel branku naservíroval KAMILU TVRDKOVI a ten nezaváhal přesnou ránou do odkryté klece. Druhá asistence: David Troška.

55:35
    Nutná technická úprava hostující branky.

55:25
    Velký tlak domácích. Ukončeno přerušením kvůli posunuté brance hostí.

54:39
    Martin Kocman (Kobra Praha) – 2 minuty za hrubost. Zbytečný útočný faul, který odhalil rozhodčí Hlinka.

54:02
    Hruška raději přerušuje hru.

53:11
    Bílek efektivně likviduje šanci Říhy!

52:39
    Schusserova rána do míst kde klečel Bílek.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 18. Račanský (Přindiš, A.Půlpán), 19. Flek (M.Rohan), 45. Kuběna (Dobřemysl, M.Rohan), 57. Tvrdek (Škop, Troška) – 36. Novák (Cafourek), 60. Novák (Slanina, Antončík)

HC Baník Sokolov: 92 Hruška (2 Honzík) – 4 M. Rohan, 27 Kvapil, 9 Šik, 82 Přindiš, 5 Schusser, 19 Troška – 6 Csamangó, 66 T. Rohan, 36 Dobřemysl (C), 28 Kuběna (A), 26 Vrána, 23 Vaněk, 21 Flek, 20 Sýkora, 22 Tvrdek, 87 Švec, 7 Račanský (A), 55 A. Půlpán, 15 Říha, 44 Škop. Trenér: Antonik.
    HC Kobra Praha: 3 Bílek (1 Zapletal) – 9 Evan, 32 Šteiner, 4 Ton (A), 77 R. Verbík, 28 Cafourek, 93 Švaříček – 8 Antončík, 91 Čurda, 16 Pohl, 15 Kučera, 17 Malý, 10 Novák, 25 Slanina, 23 T. Půlpán, 89 Strnad, 22 Kocman (C), 21 Kalla. Trenér: M. Šeba.

Rozhodčí: Kamil Hlinka (Litvínov) – Richard Coubal (Chomutov), Radek Koskuba (Most), Delegát: Sentenský.