0:3 (0:2)
AC Sparta Praha
Pátek 20.11.2015, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 18. kolo

Zápas sledovalo 106 diváků. (09:12:43)

Utkání je u konce, Sparta Praha potvrdila letošní roli lídra v Celostátní lize staršího dorostu i dnes a z Příbrami odjíždí zaslouženě se třemi body, a to po venkovním výsledku 0:3.

90+1

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mareček, přichází Eichler.

87
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Turyna, přichází Sváta.

85
    Hned čtyři hráči Příbrami mají pro dnešek už dohráno. Dolů jde Hlavatý, Šrain, Januška a Ayong, za které nastupují na zelený pažit Jandera, Vardanyan, Matoušek, Bělohlávek.

84
    Žlutou kartu dostává Patrik Růžek (1.FK Příbram).

82
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pulkrab, přichází Císařovský.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mustedanagič, přichází Cabadaj.

67
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Květ, přichází Rataj.

65
    První žlutý kartónek přichází pět minut po hodině hry, dostává ho hostující kapitán Pulkrab.

64
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Plachý, přichází Novotný.

48
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté začali druhou část hry stejně dobře, jako se stalo zhruba před hodinou. Třetí branku Sparty dává FILIP HAVELKA a zdá se, že už je s největší pravděpodobností rozhodnuto – 0:3.

46

První poločase je u konce, radostnější je zatím tým z hlavního města, protože dokázal během úvodních pětačtyřiceti minut vstřelit dvě branky a do druhé poloviny tak bude vstupovat s dvoubrankovým náskokem.

45

34
    Už je to o dvě branky, protože se dokázal prosadit TOMÁŠ WIESNER. Pražané tak vedou 0:2 a mají hodně dobře našlápnuto k vítězství.

4
    První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat, protože už ve čtvrté minutě se zásluhou hostujícího ZINEDINA MUSTEDANAGIČE ujímá Sparte jednobrankového veden.