Vítkovice – Kometa Brno 5:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Sparta 3:5 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 13.09.2015, 16:00Tipsport extraliga • 2. kolo

S tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se těším na shledanou. (19:42:29)

Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni Jaroslav Janus (LIT) a Jakub Valský (LIB).

V pohledném utkání bohatém na tresty a velké šance nakonec triumfovali Tygři. Ti tvrdě zaútočili v druhé polovině závěrečného dějství a díky dvěma trefám Jakuba Valského nakonec slaví první body v sezoně.

59:55
    Valský vyhazuje puk téměř přes všechny čáry, je rozhodnuto.

59:14
    Řepík z levého křídla vystřelil mimo tři tyče.

58:45
    Puk mimo hřiště, vhazovat se bude po pravici Jána Lašáka.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Tygři povzbuzováni domácími ochozy míří za vítězstvím.

56:45
    Tygři střeží vedení velmi bedlivě, Verva si neví rady.
    Petr VAMPOLA - 4:1

55:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    To pro Liberec vypadá nadějně! Krenželok vyvezl kotouč z obranné třetiny až téměř do té útočné, nahrál PETRU VAMPOLOVI a ten svou nechytatelnou dělovkou o levou tyč vsítil čtvrtý liberecký gól! Asistence: Lukáš Krenželok.

54:51
    Famózní Lašák! Během pár sekund si vleže poradil s dorážkami Martynka, Hanzla a Gerháta! Třetí jmenovaný už dokonce mířil do prázdné brány, tu ale netrefil a Liberec tak stále vede o dvě branky.

54:08
    Vlach zůstal po tvrdém ataku Trávníčka ležet u mantinelu, litvínovský kapitán však vyvázl beztrestně a zdá se, že i liberecký útočník bude v pořádku.

53:50
    Birnerovu střelu odrazil slovenský gólman v litvínovských barvách do ochranné sítě.

53:27
    Šimkovu ránu od modré čáry Janus vyrazil.

52:36
    Bakoš v pádu přistrčil puk Jelínkovi, ten po vykrouženém oblouku vypálil nad.

51:53
    Trávníček (LIB) obdržel dvě minuty za držení protihráče.
    Jakub VALSKÝ - 3:1

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 18. Ulrych (Birner, Vampola), 49. Valský (Jelínek, Plutnar), 51. Valský (Vitásek), 56. Vampola (Krenželok) – 31. Hübl (Lukeš)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Plutnar, Derner, Vitásek, Výtisk (C), Ulrych – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Krenželok, Jelínek, Valský – Stránský, Lakatoš, Vlach
    HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Chaloupka, Sklenička, Pavlík, Pavelka, Gula – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček (C), Hanzl, Martynek – Hořava, Gerhát, Jurčík – Šrámek, Piroš, Písařík

Rozhodčí: Fraňo, Hrubý – Kajínek, Zavřel

Diváci: 4 496