Vítkovice – Pardubice 4:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:2 (kon.)
Třinec – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Plzeň – Kometa Brno 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 17.11.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešek vše. Loučíme se s vámi a přejeme hezký zbytek svátečního večera. Nezapomínejme na to, jak významný den zažila naše republika před 26 lety. (19:52:59)

Nejlepší hráči zápasu
    Richard Jarůšek (MBL)
    Viktor Hübl (LIT)

Ano, je to tak. Mladá Boleslav vítězí podruhé v řadě, Litvínovu dokázala vstřelit pět branek. Hosté naopak prohráli i šestý zápas v řadě, což je jistě nepříjemné i vzhledem k tomu, že do města automobilů vážilo cestu tolik litvínovských fanoušků.

59:50
    Ještě jedno z posledních vyhození, Litvínov odjede i z Mladé Boleslavi bez bodů a zůstane ještě více přikován ke dnu tabulky.

59:15
    Právě byl odpískán jeden z dalších icingů domácích, o zisku třech bodů už je, troufám si říci, rozhodnuto.

58:33
    Hosté se snaží ještě změnit stav utkání, jenže Boleslav rychle bere protihráčům kotouče a intenzivně vyhazuje až k Janusovi.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, obraz na ledové ploše je stále obdobný.

56:50
    Litvínovští se snaží ještě něco udělat s výsledkem utkání, nemohou si ale vytvořit žádnou gólovou šanci.

55:57
    Hosté byli v ofsajdu. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.

55:16

54:53
    Pacovský střádá cenné sekundy v rohu u litvínovské branky.

54:30
    Středočeši opět vyhazují až k Janusovi.

54:15
    Do Pavlíkovy dělovky od modré si obětavě lehl Lenc.

53:47
    Po dalším z vhazování se ale Bruslaři osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

53:36
    Hosté jsou hned od začátku početní výhody značně aktivní v pásmu a snaží se o vstřelení kontaktního gólu.

53:16
    Mitja Robar (MBL) – dvě minuty za zdržování hry (vystřelení puku mimo hrací plochu).

53:16
    Nyní probíhá poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 6. Kubica (Stříteský, Hruška), 11. Bárta (Jarůšek, Ovčačík), 21. Jarůšek (Výborný), 22. Hyka (Žejdl), 42. Látal (Urban) – 11. Hübl (Jánský), 12. Martynek (Trávníček, Hanzl), 26. Hübl (Lukeš, Frolo)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Robar, Ovčačík – Jarůšek, Výborný "C", Bárta – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Žejdl, Lenc – Kubica, Hruška, Kimenta
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (22. Janus) – Kubát, Chaloupka, Frolo, Pavelka, Sklenička, Pavlík – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček "C", Hanzl, Martynek – Gerhát, Piroš, Jurčík – Válek, Havlíček, Smolka

Rozhodčí: Šindler, Šír – Frodl, Kajínek

Diváci: 4 003