K. Vary – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Liberec 2:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 1:3 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Sparta 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 17.01.2016, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 37. kolo

Liberečtí se ještě snažili v závěrečné power-play poslat zápas do prodloužení, ale to se jim nepodařilo. Výborný Kašík opět pomohl svému celku k důležité vyhře. Za domácí se trefili Tomáš Žižka a Robert Říčka, za hosty se jedinkrát prosadil Bakoš. Tygři po delší době opět našli přemožitele. Pro dnešek je to ze Zlína všechno, napočtenou. (17:57:37)

59:39
    Liberec je kompletní.

59:18
    Lašák je mimo branku, Tygři hrají power-play

59:05
    Tygři se usadili v útočném pásmu. Poslední minuta třetí třetiny.

58:18
    V oslabení se na ofenzivní výlet vydal Radivojevič. Jeho tvrdou střelu zápěstím dokázal Kašík vytěsnit mimo tři tyče.

57:39
    Liberec má nejspíše po veškeré naději na vyrovnání. Martin Ševc (LIB) vyfasoval dvě minuty za držení.

57:39
    Unikající Cibák předložil kotouč za sebe na Marunu, který ho napálil pouze do Lašáka.

56:59
    Zlínská střídačka si vyžádala oddechový čas. Následně se bude vhazovat před brankou Kašíka.

56:48
    Derner se dnes neustále tlačí do zakončení. Tentokrát jeho bekhendový pokus lapil Kašík.

56:36
    Hodně důležitý zákrok teď předvedl Libor Kašík. Ten na poslední chvíli vyrážečkou vytěsnil do bezpečí tvrdý pokus Branka Radivojeviče.

55:46
    Vlachovu povedenou akci, kdy kotouč již směřoval do odkryté branky, vytáhl snad z brankové čáry jeden z obránců Liberce.

55:06
    Po delší době tu máme přerušení. Zlínští si pevně brání svoji tvrz a nechtějí připustit v závěru zápasu žádné drama. Po komerční přestávce se bude vhazovat u branky Lašáka.

53:18
    Pumelice Martina Matějíčka pouze orazítkovala zadní mantinel za Lašákem.

52:20
    Tygři se dokázali i tentokrát ubránit a jsou kompletní.

51:50
    Ondráčkovu střelu Lašák chytá. Přesilovka Zlína se chýlí ke konci.

51:24
    Žižka je dnes střelecky při chuti. Jeho bombu Ondráček tečoval jen těsně vedle levé tyčky Lašákovy branky.

50:36
    Marušák se ke střele nedostal a Tygři vyhazují puk do bezpečných prostor.

50:11
    Zlínu se nabízí přesilová hra. Vyloučen je Michal Birner (LIB) 2 minutami za sekání.