Mountfield HK – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Třinec – Jihlava 4:2 (kon.)
Pardubice – Kladno 4:3 (po pr.) | Liberec – K. Vary 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 2:6 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 23.01.2016, 16:00 • Svijanská aréna • DHL Extraliga juniorů • 36. kolo

To je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (18:26:39)

Trend obou předchozích třetin si Tygři zopakovali a krátce po začátku se jim podařilo vstřelit další gól. Ve 42. minutě skóroval Svoboda a o tři minuty později Král. Hosté ještě v polovině poslední třetiny dokázali lehce korigovat skóre ale to bylo z jejich strany vše. Zápas se tedy dohrál v poklidu a z vítězství 4:1 se radují domácí hokejisté.

59:16
    Zřejmě poslední vhazování ve středním pásmu.

58:55
    Zápas je rozhodnutý a tak se dohrává v klidném tempu.

58:07
    Offside hostů. Dvě minuty do konce.

57:03
    Domácí uklidňují hru a snaží se ukončit zápas za současného stavu.
    56:15 Zajímavé hokejové prostředí = parádní fotografie!

ODR season is underway. #MadeOfHockey (repost via @tarvainen)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

56:15
    Turek zůstává po tvrdém hitu ležet na hrací ploše.

55:50

55:25
    Hosté ve čtyřech. Přesilovka domácích pokračuje.

53:48
    Na trestnou lavici usedají dva hráči Karlových Varů. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Osmík(KVA) a za nesportovní chování na deset minut Dudek(KVA).

53:04
    Rulík(KVA) vyloučen za krosček.

53:04
    Před Frčkem se teď strhla mela a bude se vylučovat.

52:04
    Davídek trefil nejdříve Kačírkovu a výstroj a napodruhé ho vychytal Hosnedl.

52:00
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

51:06
    Nebýt skvělého Hosnedla mohlo to být 4:2. Hosté ale v přečíslení zakončili doprostřed branky kde měl domácí gólman svou lapačku kterou střelu vyrazil.

50:35
    Karlovarské gól lehce povzbudil. Domácí však zůstávají klidní a drží svou modrou čáru.

49:32
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Hosté přeci jen snižují. Nahození sklepl Hosnedl pouze před sebe, odkud dorazil puk do branky DANIEL BABKA. Asistence: Ondřej Pajk

Jonáš Jech

Branky a nahrávky: 7. Zachar (Huňa, Solenský), 23. Ordoš (Král, Turek), 42. Svoboda (Gecko, Zachar), 45. Král (Svoboda) – 50. Babka (Pajk)

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Kunst, Mečíř, Divila – Babec, Pokorný, Šír, Kalfiřt(C), Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda,Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka

Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel