Opava – Vsetín 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Zlín – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 10:6 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:4 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 6:1 (kon.)
Liberec – Letňany 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Poruba 6:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
5:4 (4:0, 0:4, 0:0 - 0:0)
AZ Havířov
Sobota 14.11.2015, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 20. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a mějte příjemný zbytek soboty. (14:55:10)

Hodně divoký zápas končí vítězstvím Zlína 5:4 po nájezdech. Kdo by to řekl za stavu 4:0, že dojde na nájezdy? Havířov však předvedl chválihodný výkon a nemusí odjíždět se sklopenou hlavou.

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    O rozhodující nájezd a jediný proměněný se postaral po krásné bekhendovém blafáku JAN MIKULEC.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut navíc nebylo nic platných. Rozhodnout musí samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Střela z úhlu končí nad brankou Hufa, vzápětí Zlín vyhazuje do bezpečí.

63:57
    Hosté cítí šanci. Proto si berou oddechový čas.

63:57
    Máme tady vyloučení. Na trestnou za podražení usedl zlínský Budil.

63:32
    Huf podržel Zlín. První střelu zlikvidoval ramenem, pak ale došlo i na dorážky před brankou a tam byl znova ve střehu. Domácí jsou tak stále ve hře.

62:43
    Huf odklonil střelu vyrážečkou na ochranou sítě, takže se bude vhazovat u jeho brány.

61:50
    Havířov podnikl výpad do zlínské obrany, ale nyní už jsou v útočném pásmu zase berani.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 6. Dlabaja (Budil), 7. Václavek (Mikulec), 15. Kočica (Dvořáček), 18. Kenša (Dvořáček, Kočica), rozh. náj. Mikulec – 31. Cihlář (Raček, Peterka), 33. Peterka (Cihlář, Chujac), 34. Frojda (Bambula), 35. Aulehla

1:0   Bambula (HAV)

Berani Zlín: Odložilík (od 35. minuty Huf) – Padrnos, Gába, Dřímal ,Klauda, Jenáček, Budil, Marek – Václavek, Mikulec, Chytil, Kočica, Dvořáček, Bainar, Hefka, Fajkus, Kenša, Dlabaja.
    AZ Havířov: Sonnek (Šembera) – Máca, Aulehla, Chujac, Frojda, Szturc, Srníček, Mrowiec – Janeček, Bambula, Pecka, Kristian, Peterka, Lenomar, Raček, Pawliczek, Cihlář.

Rozhodčí: Kika – Štefková, Doleček.