Benátky n/J – Motor ČB 5:0 (kont.) | Třebíč – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Most – Litoměřice 2:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 2:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:4 (kon.) | Slavia – Přerov 2:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:3 (kon.)
HC Slavia Praha
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 12.10.2015, 18:00Chance liga • 13. kolo

Ve třetím dějství již branka nepadla, slávisté si tak připisuje další vítězství. Oproti předchozím zápasům je ale brankový rozdíl podstatně menší. (20:29:38)

59:42
    Oddechový čas si vzali i hosté.

59:42
    Ještě jedno vyloučení na straně Přerova.

59:19
    Hruškova zadovka prošla až do středního pásma.

59:11
    Jiří Goiš (PRE) je potrestán na dvě minuty za seknutí do brankáře. Za následné protesty ještě od rozhodčích inkasuje desetiminutový osobní trest. Menší trest odsedí Šimon Kratochvil.

59:11
    Pokus Sikory zastavil Hylák do výstroje. Chvíli to vypadalo, že rozehraje, nakonec ale raději přerušil hru.

58:47
    Na led se vrátili Goiš a Pavlin.

58:20
    Slávisté se drží v útočném pásmu, Robinsonova střela úspěch nepřinesla.

57:45
    Pražané si berou oddechový čas!

57:45
    Slávisté budou mít v posledních minutách třetí části početní výhodu. Vyloučen je Vlastimil Dostálek (PRE) za sekání.

57:38
    Chmelíř si položil Micku, jeho následnou střelu ale Hylák zastavil vyrážečkou.

57:06
    Střela Punčocháře byla příliš vysoká.

56:47
    Další vyloučení na obou stranách. Potrestáni jsou Žiga Pavlin (SLA) a Jiří Goiš (PRE).

56:26
    Oba týmy hrají v plném počtu. Přerov si během přesilovky vypracoval dvě nadějné šance, Hylák ale v obou případech skvěle zasáhl.

55:19
    Kombinaci hostů zastavil hvizd rozhodčího, který si všiml postavení Procházky v brankovišti.

54:37
    Pavlin vyhodil kotouč až za Klimeše.

54:26
    Ihned po vhození buly fauloval Peter Hraško (SLA), hosté tak budou mít přesilovku.

54:22
    U branky Slavie se strhla další šarvátka, po které už na trestnou lavici míří Jiří Goiš (PRE) a Pavel Kolařík (SLA).

David Mencl

Branky a nahrávky: 28. Kašpařík (Hraško), 29. D. Hruška (Bahenský, Micka) – 9. Sikora (Chmelíř, Dostálek)

HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Hraško, Pavlin, Kolařík, Punčochář, Knot, Růžička, Adam – Robinson, Šafránek, Markovič – Micka, Bahenský, D. Hruška – T. Doležal, Kašpařík, Čermák – J. Doležal, Andres, Jiránek – Nestrašil
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Sedlák, Přindiš, Pala, Běhal, Ferenc, Matyáš – Procházka, Sikora, Dostálek – Kratochvíl, Popelka, Mrázek – Goiš, Šebek, Stoklasa – Kovařík, Král, Hrazdira

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl