Benátky n/J – Motor ČB 5:0 (kont.) | Třebíč – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Most – Litoměřice 2:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 2:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:4 (kon.) | Slavia – Přerov 2:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:3 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 12.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 13. kolo

Domácí nakonec vyhrávají vyhrocené utkání proti Salithu Šumperk 4:3, když vítěznou branku vstítil v početní výhodě Dominik Tejnor, který tak prodlužuje domácí neporazitelnost Kadaně. (20:25:47)

59:59
    Rozhodčí nařídil přidat sekundu, takže bude následovat vhazování před Strmeněm.

59:50
    Závar před domácí brankou.

59:33
    Domácí vyhráli vyhrát vhazování v obranném pásmu, ale vyhodit už ne.

59:30
    Vyloučen Černý (KAD) na dvě minuty za hrubost.. Šumperku se tak naskýtá ještě větší šance na vyrovnání.

59:21
    Šumperk vyhrál důležité vhazování a drží útočné pásmo.

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Hosté kombinují v útočném pásmu, kde drží domácí pod pokličkou.

58:42
    Šumperk zkouší power-play.

58:13
    Vyloučen Půhoný (SUM) na deset minut za nesportovní chování.

58:13
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Obrovská radost propukla na zimním stadionu v Kadani. Na modré čáře se napřáhl DOMINIK TEJNOR, jehož nekompromisní střela končí za zády Filipa Šindeláře. Asistence: Marek Račuk a Jaroslav Mrázek.

57:45
    Domácí se dostali zpět do útočného pásma, ale Šumperk opět vyhazuje puk až za branku Strmeně.

57:20
    Kadaň kombinovala v útočné třetině, ale po nepřesné přihrávce ji musela vyklidit.

56:54
    Kadaň dostane v závěru třetí třetiny do početní výhody. Na trestnou lavici usdá Zdráhal (SUM), který si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.

56:49
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune před Šindeláře, kde se bude vhazovat po jeho levé straně.

55:16
    Jiří Půhoný zavezl puk podel mantinelu do útočného pásma, kde zkoušel svým pasem před branku vybídnout svého kolegu, ale jeho přihrávka se neujala.

54:30
    Lukáš Vrána způsobil pořádný závar před brankou hostů, ale kadaňský útočník nedokázal vstít branku, přestože k ní neměl daleko.

53:29
    Jakub Chrpa obdržel dobrou přihrávku a ujížděl po mantineu na Šindeláře, který jeho střelu ukryl ve své náruči.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 9. Veselý (Kůs, Tejnor), 19. Kaše (Kverka, Trefný), 39. Kůs (Mrázek, Račuk), 59. Tejnor (Račuk, Mrázek) – 23. Petira (Půhoný), 31. Šimun (Prokop, Zdráhal), 46. Půhoný (Sedlák)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Tejnor, Mrázek, Černý, Trefný, Tomáš Dvořák, Rohan, Blaha, Szathmáry – Račuk, Kůs, Veselý – Kverka, Kaše, Chrpa – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Macháček, Doležal
    DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Zelenka) – Petira, Roupec, Bažant, Sedlák, Prokop, Zráhal – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Šimun, Fořt – Brunec, Vrdlovec, Půhoný – Ostřanský, Voženílek, Hroch – Půlpán.

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Šmika