Třebíč – Most 0:5 (kont.) | Přerov – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kladno – Šumperk 6:2 (kon.)
Prostějov – Litoměřice 5:2 (kon.) | Slavia – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Jihlava 3:2 (1:0 po s.n.)
HC ZUBR Přerov
5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 28.12.2015, 18:00Chance liga • 35. kolo

Já se s vámi loučím a u dalšího přenosu z přerovského zimního stadionu na shledanou. (20:35:44)

Poslední část přinesla velkou zápletku a skvělou podívanou se šťastným koncem pro domácí Zubry. Motor dokázal dvakrát ve třetí třetině vyrovnat, ale Přerov se nenechal zlomit a brankou Kovaříka minutu a čtyři vteřiny před koncem nakonec definitivně strhl vedení na svou stranu.

59:17
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov definitivně ztvrzuje své vítězství. Mrázek dojel vyhozený kotouč. Šikovně se vyhnul padajícímu obránci, a poté předložil puk ROMANU PŠURNÉMU před prázdnou branku, pro který trefil prázdnou klec. Asistence: Petr Mrázek a Milan Procházka

59:04
    Hosté hrají v šesti bez brankáře.

58:54
    Motor České Budějovice si vyžádal oddechových čas.

58:54
    Zubři jdou potřetí v zápase do vedení. Po závaru v brankovišti Motoru se nejlépe zorientoval LUBOMÍR KOVAŘÍK a překonal Bláhu ranou k tyči. Asistence: Jiří Goiš

58:42
    Stoklasův pokus zblokovala hostující obrana.

58:12
    Mrázek bekhendovou střelou prověřil Bláhu, ten vyrazil puk. Černý nesmysl nakonec skončil na horní síťce. To je velká smůla.

57:31
    Po Kovaříkově zásahu končí kotouč na střídačce hostů.

57:21
    Přerov nehodlá složit zbraně a opět se usadil před Bláhou.

56:28
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor opět srovnává. Po rychle kombinaci na jeden dotyk se sám před Klimeš zjevil ROK PAJIČ, který ukázal svou chladnokrevnost a s přehledem překonal domácího brankáře. Asistence: Jakub Suchánek a Lukáš Květoň

56:00
    Hraje se hokej nahoru dolů. Zubři se snaží být i nadále aktivní.

Omlouvám se za menší výpadky.

51:00
    Stoklasa byl blízko druhému zásahu v dnešním zápase, ale nedokázal prostřelit ležícího Bláhu.

48:01
    Přerov si bere své vedení zpět. MAREK SIKORA najel do útočného pásma a skvělou střelou přes obránce vymetl pavučinky v levém horním rohu Bláhovy klece. Asistence: Lukáš Vágner

47:11
    Motor vyrovnává. Poměrně z ničeho se k puku dostal LADISLAV MAREK, ze strany vybruslil před Klimeše a procedil puk mezi jeho betony. Asistence: Jakub Babka

46:29
    Chmelíř měl trochu problémy při rozehrávce. Celou situaci nakonec vyřešil Sýkora, který se zmocnil puku a vyvezl jej ven ze třetiny.

45:35
    Zubři stále hrají v obranné třetině Motoru.

Vojtěch Sklenář

Branky a nahrávky: 19. Stoklasa (Chmelíř), 27. Sýkora (Sikora), 49. Sikora (Vágner), 59. Kovařík (Goiš), 60. Pšurný (Mrázek, Procházka) – 38. Mikyska (Guman), 48. Marek (Babka), 57. Pajič (Suchánek, Květoň)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Řehoř) – Chmelíř, Grof, Pala, Vágner, Novotný, Dujsík, Přindiš, Šnajnar – Procházka, Pšurný, Mrázek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Kratochvíl, Král, Blinka
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Kříž, Vráblík, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Žalčík, Rob, Babka – Guman,Mikyska, Švihálek – Marek

Rozhodčí: Doležal – Měkýš, Reich