Jihlava – Litoměřice 0:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 3:2 (2:0 po s.n.) | Třebíč – Šumperk 4:3 (1:0 po s.n.)
Kadaň – Přerov 3:4 (po pr.) | Slavia – Kladno 4:2 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 6:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3 (2:0, 0:3, 1:0 - 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 13.01.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 40. kolo

Třetí třetina přinesla nejen bojovný hokej, ale rovněž vyrovnávací gól Třebíče, a přestože se oba týmy snažily zvítězit v normální hrací době, jak je "dobrým zvykem" mezi oběma družstvy, došlo nejen na prodloužení, ale rovněž na samostatné nájezdy. Těch bylo pět sad, kdy rozhodující gól přinesla hůl kapitána Třebíče Davida Dolníčka. On-line přenos končí. Přejeme Vám hezký večer. (20:15:44)

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
    Autorem vítězné branky je DAVID DOLNÍČEK.

5. série
    1:0
    David Dolníček dává rozhodující branku! Zvedl puk nad rameno Zelenky.

5. série
    0:0
    Šebek také nedává branku.

4. série
    0:0
    je to neuvěřitelné, ale ani Adam Raška nesnižuje. Skóre je tak stále stejné.

4. série
    0:0
    Vrdlovec také nedává branku. Karel Vejmelka si zatím vede dobře.

3. série
    0:0
    Sedlák trefil Vejmelku do betonu.

3. série
    0:0
    Matěj Pekr nedává branku. Zelenka likviduje hokejkou.

2. série
    0:0
    Aleš Holík se také neprosazuje.

2. série
    0:0
    David Dolníček se rozjel ze široka ne nedokázal se prosadit.

1. série
    0:0
    Karel Plášek nedokázal překonat brankáře Třebíče.

1. série
    0:0
    Jakub schejbal se netrefil do puku.

Samostatné nájezdy začínají.

Opět se potvrdilo, že utkání mezi Šumperkem a Třebíčí končí samostatnými nájezdy. Probíhá úprava ledu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:31
    Na obou týmech už je vidět velká únava.

64:24
    Ke střele se dostal jeden z třebíčských hráčů. Jeho střela byla sražena do sítě.

63:28
    Třebíč se pokouší dostat před Zelenku. V tom jim však brání obrana Šumperka.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 7. Raška (Zohorna), 13. Kusko (Zohorna), 54. Raška (Přibyl, Šik), rozh. náj. Dolníček – 26. Šebek (Vrdlovec), 38. Puzič (Sedlák), 39. Bail (Milfait)