Most – Motor ČB 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 0:3 (kon.)
Kadaň – Havířov 3:4 (kon.) | Slavia – Litoměřice 5:4 (3:2 po s.n.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
Kladno – Přerov 3:4 (po pr.)
Sportovní klub Kadaň
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
AZ Havířov
Pondělí 08.02.2016, 18:00Chance liga • 49. kolo

Poslední třetinu rozhodly dvě slepené branky hostů v polovině třetiny a i přes Trefného snížení si odvážejí tři body za výhru 3:4. Modrobílí tak rozjásali skupinu sedmi Gastarbajtrů, kteří přijeli přes celou republiku fandit svému týmu. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:23:23)

Rozhodčí zahání oba týmy zpět na střídačku, aby se dohrála poslední vteřina hry.

59:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    V poslední vteřině využívá přesilovou hru JAKUB TREFNÝ, jehož střela od modré čáry překvapila Laca.

59:34
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

59:26
    Krisl(HAV) si odsedí dvě minuty za podražení.

59:16
    Domácí v šesti!

59:04
    Vaněk nedosáhl na prudkou přihrávku. Zakázané uvolnění domácích.

58:31
    V souboji u mantinelu byl nejúspěšnější Maliník, který okamžitě zamířil na kadaňskou branku. Strmeň jeho střelu ukryl do lapačky.

57:54
    Hlavovu střelu srazil jeden z obránců do ochranné sítě.

57:20
    Sloboda se protlačil až za branku hostů, ale tam jej o puk obral Krisl.

56:25

56:12
    Deveri neprojel přes Maliníka.

55:20
    Kankova prudká střela skončila na pravém betonu domácího brankáře.

55:01
    Hraje se daleko od kadaňské branky.

54:25
    Trefný(KAD) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí

53:53
    Gřeš ujel podél mantinelu, ale jeho střela skončila na rameni domácího brankáře.

53:26
    Další ofsajd domácího týmu.

52:59
    Sloboda byl příliš rychlý a dostal svého spoluhráče do ofsajdu.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 14. Kverka (Veselý), 34. Kadlec (Blaha, Veselý), 60. Trefný – 4. Gřeš (Kotala), 24. Meidl (Mazanec, Maliník), 49. Kanko (Hudeček), 51. Gřeš (Štumpf)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Tejnor, Černý, Drobný, Kolařík – Kadlec, Chlouba, Sloboda – Veselý, Kverka, Hlava – Deveri, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Koblasa – Ringler
    AZ Havířov: Laco (Kubáň) – Krisl, Peslar, Mazanech, Korím, Graca – Gřeš, Pechanec, Kotala – Meidl, Hudeček, Kanko – Maliník, Sedláček, Kalus – Štumpf, Bednář

Rozhodčí: Valenta – Hejl, Podrazil