Opava – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 3:4 (kon.)
Břeclav – Technika Brno 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – SK Karviná 18:5 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 12:3 (kon.)
Klášterec nO – Kolín 4:6 (kon.) | Písek – Žďár n/S 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 6:3 (kon.)
Klatovy – Tábor 5:4 (2:1 po s.n.) | Bílina – Děčín 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 6:3 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 7:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Trutnov – Nymburk 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (1:2, 4:1, 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 14.11.2015, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

To je dnes ode mne z Kotliny vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek sobotního večera. Těším se u dalších onlajnů zase na počtenou. (19:11:31)

Ve třetí třetině padla jediná branka a to hned v jejím úvodu, když důležité vítězství Havlíčkova Brodu potvrdil Petr Kuchta. Bruslaři si nyní užívají děkovačku se svými výbornými fanoušky.

59:57
    David Vala má puk na holi a nebude už nikam spěchat.

59:36
    Hosté se nadechovali k jednomu z posledních útoků, byli ale zastaveni už ve středním pásmu.

59:13
    Lukáš Langer zastavil puk svoji lapačkou a bude se vhazovat po jeho pravici.

58:51
    Havlíčkův Brod hraje v plném počtu.

58:43
    Šimon Antončík zavezl puk do útočného pásma, tam o něj ale přišel a domácí se osvobozují.

58:18
    Kobra svého soupeře pevně sevřela v jeho pásmu. Naposledy vypálil z pravého kruhu Filip Hlinka, našel ale jen nastavené náručí Čeňka Nováka.

57:32
    Kombinaci hostů přerušil Kirill Vlasov a okamžitě chtěl vyslat dopředu Jevgenije Kondratěva, přihrávka byla ale příliš nepřesná.

56:59
    Hosté jsou kompletní a začíná jim zkrácená přesilová hra.

56:51
    Domácí obrana chybovala, čehož mohli hosté využít, zastavil je ale Josef Kolda (HBR), jenže nedovoleně a dostává 2 minuty za podražení.

56:25
    Lukáš Langer ve své výstroji střeli Miroslava Dubna z levé strany neudržel, obránci mu ale pomohli a odpálili puk na druhou stranu hřiště.

55:41
    Hosté dokázali kotouč vybojovat a poslat ho přes všechny čáry až za domácí svatyni.

55:20
    Hosté se na chvíli osvobodili, Bruslaři už ale znovu okupují útočné pásmo.

54:59
    V témže čase je ovšem vyloučen Šimon Antončík (KOB) na 2 minuty za napadení.

54:59
    Lukáš Langer si připisuje další úspěšný zákrok po střele Havlíčkova Brodu z levé strany.

54:42
    David Kozlík se snažil rychle rozehrát, provedl to ale příliš zbrkle a hrát mohou hosté.

54:01
    Dominik Šteiner se napřáhl na vrcholku kruhů, jeho dělovka ale mířila doprostřed, kde byl Čeněk Novák připravený.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 4. Vlasov (Kondratěv, Č. Novák), 25. Kondratěv (Kolda, Vlasov), 29. Přidal (Endál), 38. Chlubna (Třetina), 38. Kondratěv (Vlasov, Chlubna), 44. Kuchta (Kozlík, Loginovskij) – 2. D. Novák (Hanták, Vlach), 5. Antončík (Cafourek, Jakeš), 40. D. Novák (Kulich)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Dusík) – Lacina, Duben "A", Kořínek, Loginovskij, Vala, Kolda, Lobo – Chlubna, Kondratěv, Vlasov, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Třetina "C", Endál, Hlídek, Jelínek
    HC Kobra Praha: Langer (Bílek) – Šteiner, Verbík, Cafourek "A", Lang, Kulich, Bureš – Borovanský, Antončík, Jakeš "C", D. Novák, Hanták, Vlach, Jedlička, Kučera, Slanina "A", Hampl, Hlinka, Strnad

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Viktor Novák, David Potůček