Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 0:0 (zruš.) | Nymburk – Kolín 5:6 (po s.n.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 09.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • Přípravné zápasy

Domácí byli zejména v úvodních minutách všech třetin aktivnější a zaslouženě zvítězili. Hosté puk za záda domácího brankáře nedostali, přestože byli několikrát od vstřelení branky velice blízko a čestný úspěch by si za předvedený výkon zasloužili.
    Druholigovou sezónu zahájí Žihadla v sobotu na ledě Poruby, v domácím prostředí se představí ve středu 16.9.2015, kdy hostí tým HC Frýdek – Místek. (20:51:37)

59:58
    Jícha se hnal do šance, ale jeho střelu srazili obránci vysoko nad branku.

59:45
    Z mezikruží ještě prověřil Slámu Prokš.

59:09
    Po nepřesné přihrávce zakázané uvolnění Žihadel.

59:00
    Domácí hrají s pukem na holích a nepůjčují jej soupeři.

57:48

57:14
    Puk ve střední třetině.

56:38
    Žďárští kombinují v útočné třetině, ale zatím se neodvážili vystřelit.

55:48
    Ondřej Šafář (MBU) 2 min držení protihráče

55:13
    Hosté kombinovali před domácí brankou a po střele z úhlu zazvonila levá tyč domácí klece.

52:33
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

DAVID HORKÝ okamžitě po vyhraném vhazování vystřelil a prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Marek Lupač.

Dnešní utkání sleduje 158 diváků.

50:08
    Sláma raději přikryl puk před dojíždějícími domácímu hráči.

49:14

48:40
    Sobotka osvobozuje svůj tým vyhozením touše za hostující branku.

47:38
    V oslabení prověřil Slámu Pěška.

47:14
    Petr Krutiš (MBU) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

46:58
    Icing domácích.

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 36. Paták (Mikeš), 45. Mikeš (Paták, Pěška), 53. Horký (Lupač)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Kvapil, Peroutka, Šafář, Sobotka, Sechovec, Forman – Rytnauer, Krutiš, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Barták,Prokš, Trojan, Lupač, Račický, Horký, Vlašín.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma – Rašner, Staněk,Pleva, Střecha, Smejkal, Procházka – Bureš, Jícha, Štěpánek, Kunstmüller, Hron, Gregar, D. Vítek, Bureš, M. Vítek.

Rozhodčí: Blecha – Horký, Kacetl