Kladno – Slavia 4:3 (po pr.) | PZ Kladno – Ústí n/L 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 0:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:1 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:4 (kon.)
AZ Havířov
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 12.11.2015, 16:15 • K&K PNEU Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (18:03:08)

Tento zápas tak nakonec končí podle papírových předpokladů lépe pro domácí AZ. Nebylo to ale pro Havířov vůbec snadné utkání, Vsetín zejména ve druhé třetině dokázal zabrat a byly chvíle, kdy si zcela oprávněně dělal naděje na zisk bodů, nakonec však odjíždí s prázdnou.

59:54
    Janeček pálil kotouč do odkryté klece z půle kluziště, nakonec mu však pár centimetrů chybělo.

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

59:15
    Lukáš Juhász (HAV) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:46
    Kdepak, tenhle zápas už dohraje domácí celek v klidu. O vítězi zápasu je již rozhodnuto.

55:40
    Janeček se dobře uvolnil kolem obránce a po své předvedené kličce se dostal i do zakončení. Nakonec trefil dobře postaveného brankáře Vsetína.

54:55
    Domácí drží kotouč ve své moci a takticky jej nahazují na branku soupeře tak, aby se sami zdržovali ve svém pásmu co nejméně.

53:53
    Další tvrdou ránu musel krýt brankář Chrástecký. Havířov mám v těchto chvílích zápas pod kontrolou.

52:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    MICHAL JANEČEK ve spolupráci s Janem Bambulou ukázali velký důraz v brankovišti a finální dorážku na 3:1 si nakonec připsal prvně jmenovaný.
    Asistence: Jan Bambula.

52:11

51:18
    Sérii střel brankář Chrástecký raději ukrývá ve výstrojí a nechává přerušit hru.

50:11
    Michal Matiaško (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

48:14
    Zíková nahodila kotouč na branku ze středního pásma a nakonec vybojovala vhazování před Chrásteckým.

45:29
    Nyní to jsou naopak domácí hokejisté, kteří více kontrolují hru. Každopádně žádnou větší šanci jsme prozatím neviděli.

41:50
    Začátek třetí třetiny začínají oba mančafty opatrněji, více na puku ale přeci jen vidíme Vsetínské.

40:01

David Motloch

Branky a nahrávky: 5. Bambula (TS), 9. Adámek (Tomeček), 53. Janeček (Bambula) – 21. Půček (Klímek)

AZ Havířov: Šembera (Mokrý) – Pavelek, Hrček, Grygar, Máca, Adámek, Zíková, Čípera – Potočný, Byčkov, Zíka, Damps, Janeček, Přeček, Bambula "A", Tomeček, Revaj, Malysz, Juhász "C"
    VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Ondračka "C", Mikulenčák, Vávra, Rusler, Cabák, Andris, Pírek, Půček, Paroušek, Klímek, Brodek, Štědrý, Paťava "A", Lobodowski, Zetocha, Weintritt, Jenáček, Matiaško

Rozhodčí: Koziol – Barteček, Řezáč