Olomouc B – Opava 1:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:1 (kon.)
Varnsdorf – Vyšehrad 6:1 (kon.) | Hr. Králové – Sokolov 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Karviná 1:3 (kon.)
Znojmo – Vlašim 0:4 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:3 (1:1)
MFK Karviná
Úterý 17.05.2016, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 28. kolo

Karviná, která v Ústí nad Labem naposledy vyhrála 17. srpna 2008 stavem 3:1, dnes zopakovala historii. Dvěma góly se za hosty prezentoval Zbyněk Pospěch, který překonal Zdeňka Zachardu ve dvacáté osmé a v šedesáté čtvrté minutě. Karviná má nejen dnes postup ve svých rukou, jelikož bilance vzájemných zápasů mezi třemi nejlepšími týmy soutěže hovoří pro ni nejlépe. Jedinou do černého z Army vyslal v minutě čtyřicáté druhé Michal Leibl, což na výhru nestačilo.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (19:59:16)

Statistiky utkání:

Branky:
    42. Leibl – 28. Pospěch, 46. Šisler, 64. Pospěch.
    ŽK: 29. Leibl, 55. Eliáš, 89. Zukič (včichni UNL).

90
    Sudí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

89
    Žlutou kartu inkasuje Adnan Zukič (UNL) za podražení Filipa Panáka.

87
    Urgela byl faulovaný na středové čáře.

86
    Střídání týmu MFK OKD Karviná! Filip Panák vystřídá na trávníku Jana Moravce.

84
    Puri faulován u středové čáry Veverkou.

82
    Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Petr Výborný se do hry po zranění nevrátí a na hřiště místo něj přichází Richard Veverka.

81
    Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Michal Leibl je nahrazen na hrací ploše Danielem Procházkou.

80
    Peterka vrací míč v rámci fair-play Karviné.

80
    Výborný odchází za pomoci lékařů za postranní čáru na ošetření.

80
    Na hřiště je přivolán lékař k ležícímu Výbornému.

77
    Střídání týmu MFK OKD Karviná! Václav Juřena střídá na travnaté ploše dvougólového střelce Zbyňka Pospěcha.