Met. Charkov – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Metalist Charkov
1:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Čtvrtek 04.02.2016, 14:15Přípravný zápas

Dukla se nakonec rozchází s ukrajinským Metalistem Charkov smírně 1:1, oba týmy skórovali z penalty a obě penalty byly trochu sporné, stejně tak jako několik odmávaných ofsajdů, hlavně v prvním poločase. S herním projevem může být ale pražský tým určitě spokojen, protože dnes byl jednoznačně lepším týmem. (16:03:05)

90+1

89
    Považanec se blýskl krásnou individuální akcí, ale před vápnem těsně před zakončením mu byl míč odejmut.

86
    Zápas se chýlí ke konci a Dukla se nemůže dostat k zakončení, zápas spěje k remíze.

83
    Přímý kop se pokusil zakroutit do růžku Mareš, ale jeho pokus nevyšel ani trochu.

81
    Dukla, která měla otěže zápasu pevně v rukou, je v posledních minutách obdrženou brankou překvapena a k vápnu soupeře se moc nedostává.
    78. - 1:1

78
    Charkov právě vstřelil branku!
    Penaltu s přehledem proměňuje IVAN ZOTKO.

77
    A čeká nás pokutový kop i na druhé straně! Další kontroverzní rozhodnutí přišlo po lehkém dotyku ve vápně od Gorkšše.
    75. V pořadí již třetí branka z ofsajdu pro pražský celek.

75
    A je tu třetí gól z ofsajdu! Tentokrát ovšem bylo ofsajdové postavení nového muže na hřišti Bidje Manzii evidentní.

73
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Manzia.

72
    Charkovu se nedaří zahrozit ani z přímých kopů, další z nich skončil v natažených rukou Lukáše Hrošša.

70
    Ve velké šanci byl Kovaľ, ale jeho pokus z vápna byl zblokován na roh.

68
    Metalist se po obdržené brance snaží přebrat iniciativu.
    65. Tomáš BERGER - 0:1

65
    Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ BERGER penaltu neomylně proměňuje a zahrává ji na opačnou stranu, než na kterou skákal brankář ukrajinského celku.