Jihlava – Plzeň 1:2 (kon.) | Zlín – Příbram 2:0 (kon.) | Jablonec – Karviná 5:3 (kon.)
Sparta – Slovácko 3:2 (kon.)
FK Jablonec
5:3 (1:3)
MFK Karviná
Sobota 30.07.2016, 17:00 • Střelnice, Jablonec • ePojisteni.cz liga • 1. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:57:18)

Karviná tak v dnešním zápase, i přes snový vstup do zápasu a vlastně i celý první poločas, neboduje a z Jablonce odjíždí s prázdnou. Nutno ale dodat, že i s přispěním hostů jsme dnes na Střelnici sledovali parádní fotbal, okořeněný hned osmi góly!

Jablonec slaví, kdo by to řekl po prvním poločase, kdy domácí prohrávali 1:3! Domácí do druhého poločasu provedli hned dvě změny v sestavě a na svého soupeře vlétli doslova od podlahy. Již ve 47. minutě snížil na rozdíl jediného gólu Tomáš Wágner a když za dvě minuty srovnal parádní ranou Luděk Pernica, bylo jasné, že o poločasové přestávce muselo být v kabině Jablonce opravdu živo! Domácí i za vyrovnaného stavu pokračovali v tlaku, vytvářeli si i gólové šance a bylo patrné, že utkání chtějí strhnout na svou stranu, což se jim nakonec také podařilo. Do vedení dostal Jablonec v 74. minutě Tomáš Wágner, který tak zkompletoval hattrick a deset minut poté stanovil definitivní podobu skóre Martin Doležal.

90+2

90+2
    Zákroky brankáře Karviné Pindrocha – 7.

90+2
    Zákroky brankáře Jablonce Valeše – 1.

90+2
    Žlutou kartu dostává Vít Beneš (FK Jablonec) za poměrně zbytečný útočný faul v posledních sekundách hry.

90+2
    Tomáš Wágner posouvá míč na střed vápna Karviné, ale Jiráček na něho ani ve skluzu nedosáhl.

90+1
    Sudí Orel nastavil dvě minuty a mezitím se k míči dostávají domácí, kteří postupují na polovinu Karviné.

90
    Obrana Jablonce si s touto situací dokázala poradit, míč končí v autu, hosté tak budou vhazovat, konkrétně Pavel Eismann vhazuje.

90
    Dnešní utkání sleduje 2570 diváků.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby mají ještě hosté k dispozici rohový kop z levé strany.

89
    Autové vhazování Karviné, z pravé strany, na polovině soupeře. Míč ale končí mimo hrací plochu poté, co se Lukáš Duda pokoušel o odpískání nedovoleného zákroku, což neprošlo.

88
    Roman Valeš se zapojuje do hry, hosté se snaží a napadají rozehrávku Jablonce.

87
    Jan Díl zkouší pozornost Pindrocha v brance Karviné, ten v pohodě chytá a rozehrává.

85
    Žlutou kartu dostává Matěj Fiala (MFK Karviná) za ostrý skluz proti nohám Vojtěcha Kubisty, velmi tvrdý zákrok, zasloužená žlutá karta.
    84. Martin DOLEŽAL - 5:3

84
    Jablonec právě vstřelil branku!
    O co úžasnější vstup Karviné to byl do zápasu, o to horší konec to je poté, co se po volném kopu Trávníka hlavou trefuje MARTIN DOLEŽAL, Jablonec – Karviná aktuálně 5:3!

84
    Michal Trávník bude rozehrávat volný kop z levé strany, u pokutového území Karviné.

Martin Dvořák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 15. Wágner (Masopust), 47. Wágner (Trávník), 49. Pernica (Wágner), 74. Wágner (Doležal), 84. Doležal (Trávník) – 1. Voltr (Zelený), 25. Jurčo (Budínský), 40. Jurčo (Zelený)

Karty:   45+1. Mehanovič (JAB), 55. Kubista (JAB), 59. Hybš (JAB), 90+2. Beneš (JAB) – 47. Janečka (KAR), 60. Duda (KAR), 85. Fiala (KAR)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 17:5. Rohy: 10:2.
    FK Jablonec: Valeš – Nový, Pernica, Beneš, Hybš – Hübschman (C) (46. Kubista) – Masopust (75. Díl), Mehanovič (46. Kubista), Trávník, Jiráček – Wágner.
    Náhradníci: Hrubý – Matěj Hanousek, Doležal, Bazal, Kouřil, Kubista, Díl.

MFK Karviná: Pindroch – Toml, Eismann (C), Hošek, Janečka (78. Panák) – Šisler, Okleštěk (54. Duda), Zelený, Budínský – Voltr, Jurčo (63. Fiala).
    Náhradníci: Pastornický – Dreksa, Puchel, Juřena, Fiala, Duda, Panák.

Rozhodčí: Orel – Wilczek, Pospíšil