AC Sparta Praha
3:0 (2:0)
MFK Karviná
Neděle 20.11.2016, 15:00 • Generali Arena • ePojisteni.cz liga • 14. kolo

Sparta porazila ligového nováčka 3:0. Ve druhém poločase poločase se ještě jednou měnilo skóre, když se prosadil kanonýr David Lafata. Karviná si ve druhé půli vypracovala šance, ale branku nedala, jelikož jí chyběl větší klid v koncovce. (16:52:43)

90+1
    90+1. Havelka nezvládl přečíslení.

90+1
    Karviná zahrávala rohový kop, po kterém ještě Sparta vyrazila dopředu, poté sudí Zelinka definitivně ukončil dnešní zápas.
    90+1. Voltr ani z této pozice neuspěl.

90+1
    Jurčo se zbavil Costy přihrávkou před Koubka, kde našel Voltra, ale ani ten se z nadějné situace neprosazuje.

90
    Sudí Zelinka bude nastavovat jednu minutu.
    90. Jurčo nejprve přišlápl Voltrovi hlavu a pak nedokázal razantně zakončit.

90
    K Pavolu Jurčovi propadl centr z pravé strany, hostující útočník si balon zpracoval a vystřelil z voleje vedle pravé tyče.

89
    K trestnému kopu se postavil Michal Kadlec, který vystřelil né moc tvrdou střelou, s níž si Laštůvka poradil.

88
    Šisler fauloval zezadu před vápnem Frýdka a Sparta bude zahrávat volný přímý kop.

87
    Také Karviná ještě střídá. Petr Galuška vyměnil Jana Moravce.

86
    Sparta potřetí vystřídala. Ze hry odešel za potlesku tribun autor třetí branky David Lafata a na hřiště nastupuje Václav Dudl.

85
    Sparta zahrávala rohový kop, ale žádné nebezpečí to pro Karvinou nebylo.

83
    Debutant v prvoligovém dresu Christian Frýdek byl faulovaný u postranní čáry, když se zbavil efektivně protihráče. Za fotbalový moment byl odměněn potleskem sparťanských tribun.

81
    Do hry se na poslední minuty také podívá Christian Frýdek, který nahradí Daniela Holzera.
    81. Mustedanagič pálil do tyče Laštůvkovy branky!

81
    Zinedin Mustedanagič z pravé strany postupoval na branku Karviné a akci zakončil střelou, která orazítkovala spojnici břevna a tyče na přední části branky.