Most – Litoměřice 2:4 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:4 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:0 (kon.)
Prostějov – Havířov 7:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Slavia Praha
Pondělí 03.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 11. kolo

Tak nakonec základní hrací doba nepřinesla vítěze. O něm rozhodl v první minutě prodloužení Mikulík, kterému nevyšla střela napoprvé, ale až napodruhé.
    Děkuji za pozornost. Opět někdy napočtenou.
    Hezký zbytek večera vám přeje Barbora Wolfová. (20:18:26)

60:44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté vybojovali druhý bonusový bod. MILAN MIKULÍK dostal přihrávku před bránu. Proti němu si Soukup vyjel a střelu vyrazil opět Mikulíkovi na hůl, ten si gólmana Ústí objel a posunul ho okolo betonu až za brankovou čáru.
    Asistence: Michal Dragoun, Jan Pohl.

60:30
    Na puku jsou hosté a kombinují v útočném pásmu.

60:01

60:00

59:45
    Ani jeden z týmů už se do útoku nežene.

59:26
    Zakázané uvolnění vrací vhazování před Hyláka.

58:56
    Žádné větší akce k vidění nejsou. Když už to vypadá nadějně, tak hráč o puk přijde a ze všeho je opět nic.

58:00
    Zbývají už jen dvě minuty do konce základní hrací doby a na tabuli stále svítí 1:1.

57:30
    Drtina se prokličkoval s pukem k Soukupovi, který přitiskl beton na tyč a puk ani přes dotlačování nepustil.

57:02
    Slovan zavřel Slavii v obranném pásmu, ale střely vidět nejsou.

56:14
    Mikulík posunul Kotouš k betonu Soukupa. Ten puk pokryl lapačkou.

55:46
    Týmy se ve středním pásmu obírají o puk. Obrany ukazují svoji kvalitu.

54:10
    Ovšem se Slovan dopouští ofsajdu.

54:05
    Po nadějné dorážce Tuominena ,kterou Soukup opět bravurně udržel puk před brankovou čarou, vyváží puk domácí obrana do středního pásma.

53:03
    Drtina špatně zachytil přihrávku na modré a tudíž mu nesedla střela. Puk tak zachytili domácí a opět zmařili nadějnou akci Slavie.

52:15
    Od návratu pátého hráče Slovanu na led se hraje opět u Hyláka.

50:59
    Tuominen zkusil poslat puk k levé tyči brány domácích, kde puk ještě tečoval Chlouba, ale Soukup měl beton na pravém místě.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 21. Poulíček (M. Vágner) – 2. Dušek (Chlouba), 61. Mikulík (Dragoun, Pohl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner (C), Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Gengel, Melka, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra.
    HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Knot, M. Drtina, Pohl, Štebih, A. Růžička, Hraško – Mikulík, Šafránek, Dragoun – Dušek, Tuominen, Chlouba – Markovič, Kverka, M. Kadlec – Kubica, Jiránek, Rys.

Rozhodčí: Wagner – Podrazil, Hejl