Chomutov – Sparta 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – HC Plzeň 4:5 (po pr.) | Vsetín – Vítkovice 4:3 (kon.)
Warriors Brno – Poruba 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Mountfield HK 4:3 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:3 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 5:4 (kon.) | Letňany – Kladno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 8:3 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Kobra 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 2:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 3:9 (kon.) | Havířov – Přerov 3:2 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
4:3 (3:3, 1:0, 0:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 17.11.2016, 14:45 • Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Ve třetí třetině si Žďár udržel jednogólové vedení ze druhé třetiny a po výhře 4:3 si připisuje do tabulky veledůležité tři body. (16:58:34)

59:54
    Po Pytlíkově střele na prázdnou bránu zazvonila tyčka.

59:03
    Vacek je na střídačce a hosté zkouší hru v šesti.

58:44
    Bude se vhazovat před Nedvědem.

58:44
    Mountfield si bere oddechový čas.

57:58

57:34
    K další střele se dostali domácí, ale Vacek opět bezchybný.

56:44
    S Poizlovou střelou z pravého kruhu si dobře poradil Vacek a schoval puk do výstroje.

56:19
    Domácí jsou kompletní a čeká je minutu a půl dlouhá přesilovka.

55:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janoušek – 2 min., držení protihráče).

54:17
    Domácí vyhodili, ale Hradec se okamžitě ujal kotouče a přenesli hru opět před Nedvěda.

52:52
    Hradec už kombinuje v útočném pásmu.

51:52
    Bude následovat pětiminutová přesilovka v podání Mountfieldu.

51:15
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gergel – osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

50:34
    Střelu od modré si v klidu pohlídal Vacek.

50:03
    Myškova střela od modré letěla mimo Nedvědovu bránu. Bude následovat vhazování v útočném pásmu Mountfieldu.

47:47
    Střela Boštíka od modré letěla nad bránu Vacka.

46:15
    Ke střele se z otočky dostal Jušta, ale netrefil bránu.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 2. Pytlík (Puczek), 4. Puczek (Černohorský, Pytlík), 20. Trejbal (Černohorský), 25. Pytlík (Puczek) – 9. Jušta (Junek), 11. Janda (Naar, Nedomlel), 19. Síla (Poppel)

SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Novotný) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Puczek, Gergel, Hromádka
    Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Řehák, Junek, Naar, Janoušek, Perička, Myška, Bieniek – Soukup, Nedomlel, Kašpar, Síla, Müller, Jušta, Záliš, Janda, Poppel

Rozhodčí: Ondráček – Jeletz, Kuřítko