Ostrava – Vítkovice 5:12 (kon.) | Ne – Chodov 4:3 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:12 (2:4, 1:3, 2:5) Stav série: 0:4
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 02.04.2017, 16:00 • ČPP Aréna Ostrava • Play-off Extraligy žen • Semifinále

Díky této výhře postupují hráčky hostujícího celku dál, naopak Ostravě skončila sezóna. (17:59:37)

Hostující hráčky vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně, výborně jim vyšla třetí třetina, kterou vyhrály 5:2. Celkově se radují hráčky Vítkovic z výhry 12:5.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry.

57:10
    Oddechový čas pro hosty.

56:20
    V poklidném tempu se zápas dohrává, o výhře hostujícího celku je pravděpodobně rozhodnuto.

54:21
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Asistence: Nikola Černá.

53:19
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí hráčky se znovu prosazují, po pohledné akci zamířila mimo dosah brankářky ROMANA SKÁCELOVÁ. Asistence: Veronika Káčová.

51:42
    Domácí hráčky se prosazují, ujala se dalekonosná střela VERONIKY KÁČOVÉ. Asistence: Eliška Jurečková.

50:00
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující hráčky jsou jednoznačně lepší a vedou výrazně.

48:50
    Lenka Kubíčková špatně rozehrála, míček se dostal přes polovinu hrací plochy, a tak hned přerušuje sudí.

47:30
    Lenka Kubíčková se nyní výborně dokázala přemístit a dvakrát skvěle zasáhla proti domácím střelám.

47:08
    Domácí hráčky hrají nyní v šesti, snaží se něco vymyslet.

46:45
    Oddechový čas pro domácí.

46:45
    Velmi rychle dávají hostující hráčky další branku, tentokrát se přesnou střelou prosazuje NIKOLA ČERNÁ. Asistence: Romana Kiecková.

46:21
    Autorem branky je KATARINA KLAPITOVÁ. Asistence: Anna Niemcová.

45:28
    Veronika Tomšová drží své spoluhráčky a mnoho střel hostujícího celku dokázala výbornými zákroky zastavit.

44:24
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Radana Kahánková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Režnarová (Skácelová), 20. Káčová (Vavrečková), 36. Pastušková (Šuranyiová), 52. Káčová (Jurečková), 54. Skácelová (Káčová) – 6. M. Šponiarová (Paloncyová), 10. Ellilä (Niemcová), 13. Martináková (Mandátová), 16. Halfarová (Ferenčíková), 29. Klapitová (Ferenčíková), 31. Ferenčíková (Halfarová), 35. Šupáková (Ellilä), 41. Kiecková (Pantělejevová), 42. Halfarová (Klapitová), 47. Klapitová (Niemcová), 47. Černá (Kiecková), 55. Martináková (Černá)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šrotová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Káčová, Režnarová, Kapcová – Szczurová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Š. Vávrová) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová, Ďuríková – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, K. Kociánová – Šupáková, Paloncyová, Ellilä – Martináková.

Rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav